УКР РУС  


 Главная > Авторы > С нами сотрудничали  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 131 посетителей

Теги
секти УГКЦ церковна журналістика іконопис українська християнська культура постать у Церкві вибори церква та політика діаспора Приїзд Патріарха Кирила в Україну Мазепа Митрополит Володимир (Сабодан) церква і суспільство автокефалія краєзнавство Києво-Печерська Лавра 1020-річчя Хрещення Русі Католицька Церква Доброчинність Церква і медицина Священний Синод УПЦ Голодомор Церква і влада Патріарх Алексій II Предстоятелі Помісних Церков розкол в Україні педагогіка Ющенко Археологія та реставрація Вселенський Патріархат комуністи та Церква монастирі та храми України УПЦ КП милосердя молодь конфлікти шляхи єднання забобони Церква і політика Президент Віктор Ющенко


Рейтинг@Mail.ru


Александр ПаламарчукВеб-дизайнер

Народився 1948р. на Тернопільщині.

У 1966р. закінчив Республіканську фізико-математичну школу-інтернат.

У 1971р. завершив навчання у Київському дежавному університеті ім. Т.Г.Шевченка (фізичний факультет) і протягом 2-х років проходив строкову військову службу в лавах Радянської Армії.

З 1973 до 1981 працював у різних галузевих науково-дослідних інститутах.

З 1981 до 1994 займався науковою роботою в Інституті напівпровідників АН УРСР, за вказаний період науковий наробок склав 5 авторських свідоцтв на винаходи, 10 наукових публікацій, підготовлена для захисту кандидатська дисертація.

У звязку з перебудовчою стагнацією науки вимушений був зайнятися іншою роботою. Протягом 1994-1996рр. обіймав посаду технічного директора міжнародного дитячого часопису «Соняшник». 1997-1999 - веб-дизайнер, художник, викладач комп'ютерної графіки.  З 1999р. і до цього часу працює виключно у сфері розробки інтернет-проектів у якості веб-дизайнера, аналітика та керівника веб-проектів.

Має трьох синів, дочку та 4 онуків.

Захоплюється фотографією, малюванням, музикою, гірськими лижами та пішими екстрім-походами у горах, цікавиться історією, філософією, психологією, логікою, складає математичні та фізичні задачі для школярів.