УКР РУС  


 Главная > Публикации > Мониторинг СМИ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 91 посетителей

Теги
секти краєзнавство діаспора Предстоятелі Помісних Церков шляхи єднання церква та політика Католицька Церква Церква і влада милосердя Приїзд Патріарха Кирила в Україну Мазепа постать у Церкві конфлікти Києво-Печерська Лавра 1020-річчя Хрещення Русі Митрополит Володимир (Сабодан) вибори Голодомор Вселенський Патріархат молодь церковна журналістика педагогіка розкол в Україні Доброчинність УГКЦ забобони Священний Синод УПЦ церква і суспільство Ющенко іконопис Археологія та реставрація Патріарх Алексій II Церква і медицина монастирі та храми України автокефалія УПЦ КП українська християнська культура Церква і політика комуністи та Церква Президент Віктор Ющенко


Рейтинг@Mail.ru


«Новая» (Украина): «Сiм чудес Чернiгiвщини»«Новая» (Украина), 06.09.2007

Оголошується конкурс «Сiм чудес Чернiгiвщини». Органiзатори його - газета «Сiверщина», Чернiгiвське обласне об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвiта» iм.Т.Г.Шевченка, Чернiгiвська обласна рада, управлiння культури i туризму обласної державної адмiнiстрацiї.

Цим конкурсом ми продовжуємо щойно завершений всеукраїнський конкурс «Сiм чудес України». Як вiдомо, у фiналiсти-номiнанти цього конкурсу пробились, причому, в суперництвi iз сотнями iнших об'єктiв, i Антонiєвi печери Чернiгова. Щоправда, не вдалося увiйти до сiмки переможцiв. Але їх визначали, окрiм жюрi експертiв, головним чином опитуванням громадян у мережi Iнтернет. А тут багато чого залежало вiд поширення в тому чи iншому регiонi Iнтернету. Також вiд «розкрученостi», популярностi тих чи iнших об'єктiв, туристичних маршрутiв. А наша Чернiгiвщина в цьому планi ще вiдстає, при тому, що має надзвичайно багато унiкальних пам'яток i святинь. Досить сказати, що в обласному центрi аж 5 православних храмiв домонгольського перiоду, бiльше, нiж будь-де в Українi (включаючи столицю) та й в усьому колишньому СРСР.

Отже, ми оголошуємо цей конкурс на визначення семи чудес Чернiгiвщини. Мета його, як i всеукраїнського конкурсу, - привернути увагу до наших пам'яток iсторiї та культури, подбати про їх збереження, вiдновлення, активiзувати розвиток туризму в регiонi.

Зараз ми пропонуємо в газетi орiєнтовний список номiнантiв - учасникiв конкурсу. Вiн не остаточний, сподiваємося, читачi газети, нашi земляки запропонують i iншi об'єкти для участi в конкурсi. В наступних номерах газета повiдомить i про цi пропозицiї, також винесе їх на голосування. Ми запрошуємо до найактивнiшої участi в конкурсi всiх читачiв «Сiверщини», всiх мешканцiв областi. Та й не лише Чернiгiвщини, адже «Сiверщина» - всеукраїнське видання, її читають i в iнших регiонах України та й українцi за кордоном. Так що запрошуємо голосувати всiх бажаючих, незалежно вiд мiсця проживання.

Спосiб голосування такий. Ви можете висловити свою думку, насамперед, в Iнтернетi, надiславши свої пропозицiї на сайт газети «Сiверщина» за адресою: www.siver.com.ua

Можете також надсилати чи передавати свої пропозицiї письмово до редакцiї газети за адресою: 14000, м.Чернiгiв, вул.Воровського, 10, газета «Сiверщина». Вiддаючи свiй голос за тих чи iнших номiнантiв конкурсу, ви можете назвати сiм об'єктiв на ваш вибiр (але не бiльше), можете назвати й меншу кiлькiсть. Усi голоси будуть ретельно порахованi.

Отже, подаємо початковий список номiнантiв - об'єктiв, якi включаються до участi в конкурсi «Сiм чудес Чернiгiвщини». Список складено в довiльному порядку, i ви можете його доповнити.

 • Спасо-Преображенський собор (ХI столiття), м.Чернiгiв.
 • Чернiгiвський Вал, княжий Дитинець Х - ХIII столiть.
 • Антонiєвi печери (ХI ст.), м.Чернiгiв.
 • Троїцько-Iллiнський монастирський комплекс (ХI - ХVIII ст.), м.Чернiгiв.
 • Палацово-парковий комплекс «Качанiвка», Iчнянський район.
 • Дендропарк «Тростянець», Iчнянський район.
 • Палац гетьмана Кирила Розумовського, смт Батурин.
 • Палац Рум'янцева-Задунайського, с.Вишеньки Коропського району.
 • Мезинська стоянка первiсної людини, с.Мезин Коропського району.
 • Палац i садиба в с.Сокиринцi Срiбнянського району.
 • Густинський монастир, Прилуцький район.
 • Нiжинський унiверситет iм.Гоголя.
 • Собор Рiздва Богородицi, смт Козелець.
 • Спасо-Преображенський монастир, м.Новгород-Сiверський.

   ВНИМАНИЕ! Публикации раздела "Мониторинг СМИ" не обязательно совпадают с точкой зрения редакции сайта "Православие в Украине", а являются отражением общественных событий и мнений с целью улучшения взаимопонимания и связей между Церковью и обществом. Статьи публикуются в редакции первоисточника.