УКР РУС  


 Главная > Публикации > Мониторинг СМИ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 81 посетителей

Теги
церква та політика 1020-річчя Хрещення Русі іконопис Археологія та реставрація комуністи та Церква краєзнавство монастирі та храми України Києво-Печерська Лавра молодь церковна журналістика Церква і медицина Ющенко забобони Мазепа Вселенський Патріархат Церква і політика милосердя шляхи єднання УГКЦ Церква і влада церква і суспільство автокефалія секти розкол в Україні Митрополит Володимир (Сабодан) діаспора УПЦ КП Голодомор Католицька Церква конфлікти Доброчинність Патріарх Алексій II Президент Віктор Ющенко Священний Синод УПЦ педагогіка Предстоятелі Помісних Церков Приїзд Патріарха Кирила в Україну постать у Церкві вибори українська християнська культура


Рейтинг@Mail.ru


Сайт КПУ: Петро Симоненко: Я неприємно вражений прикрим вчинком владики Павла але, як кажуть, Бог і люди йому суддіСайт КПУ, 15 квітня 2008

 

"Компартія України ніколи не дозволяла і не дозволить собі дій, які б не відповідали нормам права і моралі. Ми жодного разу, на відміну від так званих демократичних сил, чи то "помаранчевих", чи то "біло-голубих", не використовували у боротьбі з ними брудних технологій, не займалися провокаціями і не фальсифікували результати виборів з метою захоплення влади і розкрадання національних багатств". Про це сказав лідер українських комуністів Петро Симоненко, спростовуючи заяви владики Павла про нібито відсутність його згоди балотуватися до Київради по списках Компартії України.

Петро Симоненко висловив жаль з приводу того, що людина, яка має нести слово віри, надії, любові, людина, яка проповідує загальнолюдські цінності: не вкради, не убий, не обдури, не встояла перед спокусою і порушила Мойсеєві заповіді, неправдиво відхрещуючись від власноруч написаної заяви про згоду балотуватися за списками Компартії на дострокових виборах у Києві.

"Я неприємно вражений прикрим вчинком владики Павла але, як кажуть, Бог і люди йому судді. Ми не мали наміру вести публічні дискусії з цього питання, бо вважали, що право обирати за яким списком балотуватися - це його особисте право. Натомість владика сам розпочав цю дискусію, причому у спосіб, який не личить його сану. І щоб припинити будь-які подальші спекуляції навколо цього питання, я вважаю за необхідне опублікувати у засобах масової інформації фотокопії заяви владики та інших документів, які він підготував для реєстрації його кандидатом у депутати Київради за списком Компартії", - сказав Петро Симоненко.

ФОТОКОПІЇ ДОКУМЕНТІВ

   ВНИМАНИЕ! Публикации раздела "Мониторинг СМИ" не обязательно совпадают с точкой зрения редакции сайта "Православие в Украине", а являются отражением общественных событий и мнений с целью улучшения взаимопонимания и связей между Церковью и обществом. Статьи публикуются в редакции первоисточника.