УКР РУС  


 Главная > Авторы > Внештатные авторы  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 260 посетителей

Теги
Предстоятелі Помісних Церков Голодомор забобони Церква і медицина Митрополит Володимир (Сабодан) Мазепа УПЦ КП вибори комуністи та Церква Доброчинність монастирі та храми України краєзнавство Католицька Церква постать у Церкві молодь церква та політика Києво-Печерська Лавра конфлікти шляхи єднання педагогіка Археологія та реставрація Священний Синод УПЦ Вселенський Патріархат Ющенко УГКЦ милосердя секти Приїзд Патріарха Кирила в Україну розкол в Україні іконопис церква і суспільство Церква і політика українська християнська культура 1020-річчя Хрещення Русі Президент Віктор Ющенко церковна журналістика діаспора Церква і влада Патріарх Алексій II автокефалія


Рейтинг@Mail.ru


Протодиакон Анатолий БеденкоКлірик Спасо-Преображенського собору м. Кривий Ріг, закінчив Криворізьке державне музичне училище та Київську духовну семінарію.

 

Минуло 10 років з того моменту, як Всесвітня комп'ютерна мережа стала активно поширюватися серед українських користувачів та освоюватися нашим населенням. І сьогодні цей віртуальний простір поєднує мільйони людей.

Ювілей - це завжди подія, яка супроводжується радісними привітаннями та побажаннями, а також це підбиття підсумків щодо проведеної роботи та величезні плани на майбутнє.

Для мене особисто, як кореспондента сайту «Православіє в Україні», цей ювілей є знаменним, тому що два роки тому я, протодиякон Анатолій Беденко, Божою милістю із благословення архієпископа Криворізького та Нікопольського Єфрема почав нести послух прес-секретаря Криворізької єпархії. До цього я не мав практики роботи в цій галузі, і пропозиція стати співробітником Інтернет-сайту була для мене несподіваною та хвилюючою. З великою відповідальністю та надією на Божу допомогу я взявся до цього послуху.

Минуло вже два роки мого співробітництва з редакцією порталу, та я не перестаю дякувати Богові за надану мені можливість працювати в такому прекрасному колективі, який додає усіх зусиль, використовує знання і таланти, аби творити на благо Православної Церкви та її вірних чад.

Свою місію на сайті «Православіє в Україні» я бачу, головним чином, у тому, щоб розповідати про церковне життя Криворізької єпархії: висвітлювати усі події та заходи, які тут відбуваються, знайомити читачів із храмами, святинями, православними організаціями, які знаходяться на Криворізькій землі.

У зв'язку із послухом на православному сайті мене стали запрошувати до співробітництва видання, які виходять у нашій єпархії. Це журнал «Православний світ», газета «Нікополь православний».

Варто зазначити, що увесь мій скромний доробок з'явився в Інтернеті завдяки нашому діяльному  мудрому архієреєві архієпископу Єфрему.

Саме через самовіддану працю та активну діяльність владики розпочалося відродження духовного життя у новоствореній Криворізькій єпархії, а я лише описував ці події. Тому найбільше запам'ятовуються інтерв'ю, які під час підготовки репортажу береш у правлячого архієрея. Слухати з вуст архіпастиря відповіді на хвилюючі питання або просто розмовляти на духовну тему завжди радісно і приємно.

Сьогодні Інтернет став новим досконалим засобом зв'язку та спілкування. Тому Православна Церква з метою здійснення свого рятівного служіння звертає особливу увагу на співробітництво із засобами масової інформації.

Завдяки Інтернету УПЦ має прекрасну можливість знайомити користувачів Мережі з найважливішими новинами внутрішньоцерковного життя, зовнішньоцерковними зв'язками, з єпархіальними подіями. А для цього потрібні православні журналісти. На мою думку, вони повинні не тільки бути знайомими із православ'ям, але й жити згідно його канонів, бути воцерковленими людьми, брати участь у таїнствах Церкви.

Як мені здається, для більшого розвитку православної журналістики необхідно проводити семінари, з'їзди, спеціальні курси та ін., на яких би автори могли зустрічатися з колегами, спілкуватися між собою, ділитися досвідом і вирішувати насущні проблеми в цій області.

Ще раз хочу привітати засновників, співробітників і всіх читачів сайту «Православіє в Україні», побажати творчих успіхів і нових цікавих ідей у роботі над порталом.

Також дякую керівництву веб-ресурсу за виявлену мені довіру та за можливість працювати разом з вами.