УКР РУС  


 Главная > Авторы > Внештатные авторы  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 268 посетителей

Теги
Патріарх Алексій II Вселенський Патріархат Мазепа Голодомор діаспора УПЦ КП краєзнавство Києво-Печерська Лавра монастирі та храми України молодь Доброчинність забобони Археологія та реставрація розкол в Україні Церква і політика автокефалія Предстоятелі Помісних Церков українська християнська культура шляхи єднання педагогіка Приїзд Патріарха Кирила в Україну Священний Синод УПЦ вибори постать у Церкві Ющенко УГКЦ Католицька Церква секти 1020-річчя Хрещення Русі церковна журналістика конфлікти церква та політика церква і суспільство Митрополит Володимир (Сабодан) комуністи та Церква милосердя Церква і влада Церква і медицина іконопис Президент Віктор Ющенко


Рейтинг@Mail.ru


Священник Владимир Плисюкv_p2005@ukr.net

Народився 24 серпня 1976 року в м. Рівне. У 1993 році закінчив середню загальноосвітню школу №22. Того ж року вступив до рівненського середнього професійно-технічного училища №11, яке у 1996 році закінчив з відзнакою. Своє навчання продовжив у Київському індустріально-педагогічному коледжі. Після закінчення якого у 1998 році вступив на третій курс Української інженерно-педагогічної академії Харкова.

Паралельно був зарахований з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія на навчання до Межирицького духовно-пастирського училища, яке закінчив у 2000 році. Цього ж року був прийнятий на роботу в управління Рівненської єпархії. Паралельно продовжив своє навчання в Київській духовній семінарії. Одразу по її закінченні був зарахований на навчання до Київської духовної академії, яку закінчив 2005 року, написавши дипломну роботу на тему: «Православна Церква в Польщі. Епоха Великого Сейму 1788 - 1792 рр.».

14 серпня 2006 року архієпископом Варфоломієм висвячений у сан диякона, а через місяць, 19 вересня 2006 року, - у сан священика. Наказом владики Варфоломія призначений настоятелем парафії в ім'я святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії села Вересневе.

Від 2005 року і понині з благословення архієпископа розпочав і продовжую свою співпрацю з порталом «Православіє в Україні».

Публікації на сайті