УКР РУС  


 Главная > Публикации > Мониторинг СМИ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 107 посетителей

Теги
УПЦ КП церква і суспільство краєзнавство Мазепа церковна журналістика Археологія та реставрація Церква і влада Церква і політика Митрополит Володимир (Сабодан) педагогіка монастирі та храми України розкол в Україні Католицька Церква молодь милосердя секти комуністи та Церква Церква і медицина Ющенко шляхи єднання забобони автокефалія Священний Синод УПЦ українська християнська культура діаспора церква та політика УГКЦ вибори постать у Церкві Києво-Печерська Лавра Президент Віктор Ющенко конфлікти Предстоятелі Помісних Церков Вселенський Патріархат Патріарх Алексій II Доброчинність Голодомор 1020-річчя Хрещення Русі іконопис Приїзд Патріарха Кирила в Україну


Рейтинг@Mail.ru


«Zaxid.net» (Львів): УКУ започатковує нову навчальну програму з біоетики та душпастирства охорони здоров‘я«Zaxid.net» (Львів), 21.08.09

 

Нову сертифікатну навчальну програму започатковує у жовтні цього року філософсько-богословський факультет Українського Католицького Університету у Львові. Програма з біоетики та душпастирства охорони здоров’я матиме назву "На службі охорони життя" та призначатиметься для лікарів, медсестер, працівників паліативних відділень, біологів, юристів, душпастирів лікувальних установ. Про це ZAXID.NET повідомили у відділі інформації та зовнішніх зв‘язків Українського Католицького Університету.

Гуманізація медицини на основі християнських цінностей та персоналістичної моделі біоетики, а також виховання пошани до цінності та гідності людського життя від зачаття до природної смерті - так окреслюють організатори сертифікатної програми її мету.

Як розповів агентству декан філософсько-богословського факультету УКУ о. д-р Ігор Бойко, на рішення відкрити таку програму, серед інших чинників, вплинув і власний досвід спілкування з лікарями.

"Лікарі у професійній діяльності щодня стикаються з багатьма питаннями етичного чи морального характеру, а тому потребують фахового знання про те, як їх вирішувати. Особливо це стосується лікарів, що працюють у сфері пренатальної діагностики, лікарів-генетиків", - зазначив о. Ігор Бойко.

"У певний час на допомогу лікареві до хворого приходить священик. І його завданням дуже часто є не тільки підтримка хворого, а й допомога його рідним і близьким. Нерідко допомога потрібна і самим лікарям, які щодня працюють із невиліковно хворими. Тому священики, які працюють у лікарнях, на цій програмі матимуть змогу поглибити ті знання, що їх отримали, навчаючись у семінарії. Програма дасть змогу лікарям і священикам поспілкуватися і спільно творити ядро, я б сказав, християнської персоналістичної допомоги для хворих", - відмітив о. Ігор Бойко.

 

   ВНИМАНИЕ! Публикации раздела "Мониторинг СМИ" не обязательно совпадают с точкой зрения редакции сайта "Православие в Украине", а являются отражением общественных событий и мнений с целью улучшения взаимопонимания и связей между Церковью и обществом. Статьи публикуются в редакции первоисточника.