Іван Верстюк | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Главная > Авторы >   
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 60 посетителей

Теги
постать у Церкві Церква і медицина Церква і влада Ющенко церква і суспільство Священний Синод УПЦ забобони вибори Вселенський Патріархат Католицька Церква конфлікти Археологія та реставрація Мазепа українська християнська культура Митрополит Володимир (Сабодан) монастирі та храми України педагогіка Патріарх Алексій II церква та політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну діаспора Доброчинність комуністи та Церква УГКЦ милосердя розкол в Україні УПЦ КП Президент Віктор Ющенко Києво-Печерська Лавра 1020-річчя Хрещення Русі іконопис молодь Голодомор секти Церква і політика автокефалія шляхи єднання Предстоятелі Помісних Церков краєзнавство церковна журналістика


Рейтинг@Mail.ru


Іван Верстюк


19 September 2008

Іван Верстюк
Власні дослідження автора спрямовані на об'єктивне висвітлення питання становлення та розвитку українського православ'я за кордоном.


09 September 2008

Иван Верстюк

Власні дослідження автора спрямовані на об'єктивне висвітлення питання становлення та розвитку українського православ'я за кордоном.


26 июля 2008

Іван Верстюк
Візит Патріарха Варфоломія в Україну супроводжується підвищеними засобами безпеки.


23 июля 2008


Представники російських та проросійських кіл виступили проти можливих ініціатив Вселенського Патріархату в Україні.


21 июля 2008


Примірники копії історичної пам'ятки отримали президенти України, науковці, громадські та культурні діячі та всі благодійники будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального собору Української Православної Церкви.


14 июля 2008

Іван Верстюк

Чудеса в Голосіївській Пустині відбуваються не лише біля мощей святих угодників Божих Олексія та Аліпії, але також і в прекрасному своїми архітектурними формами храмі ікони Пресвятої Богородиці „Живоносне Джерело".


17 июня 2008

Іван Верстюк
На жаль, останнім часом у столиці України почастішали випадки протестів проти будівництва храмів, активізувались різного роду екстремісти та, як вони самі себе люблять називати, анти-клерикали.


29 марта 2008


У заході взяли участь архієпископ Гомельський Аристарх, Леонід Кравчук, диякон Андрій Кураєв, Петро Порошенко, Дмитро Табачник та інші церковні й громадські діячі.


25 марта 2008


Участников фестиваля принимал лауреат международных и всеукраинских конкурсов коллектив «Благосвет», который также является богослужебным хором храма святителя Николая на Позняках.


21 марта 2008


Сторонники «политического Православия» откровенно дистанцируются от священноначалия Украинской Православной Церкви.


14 февраля 2008


Мета заходу -пригорнути знедолених дітей до прекрасного, пробудити в них любов до мистецтва, віру в свої сили.


14 февраля 2008


Подібні зустрічі допомагають розвитку релігійної толерантності та конструктивного діалогу між різними конфесіями.


28 января 2008


Альманах задуман как ежемесячник, в котором будут публиковаться различные интересные материалы из истории Церкви, украинского народа и его культуры.

 


16 января 2008

Іван Верстюк
Як дитина не може жити без любові батьків, так християнин не може жити без Євхаристії. За словами прот. Сергія Булгакова, богослов'я «треба пити з євахаристійної чаші».


12 января 2008


Тетяна Лазаренко відома як авторка декількох збірок духовної поезії, літературних перекладів Давидових псалмів, книжок і монографій про Почаївську Лавру, київський Звіринецький монастир, про життя монахів-старців та інших праць.


12 января 2008


Духовну та мистецьку значущість експозиції українських ікон та предметів релігійного вжитку XI-XVIII століть важко переоцінити.


03 января 2008


Експоновані фотографії є плодом екскурсії, яку організувала профспілка Києво-Могилянської Академії з метою ближчого знайомства з історією рідного краю.


05 декабря 2007

Іван Верстюк
В контексті дискусії про автокефалію Української Православної Церкви я хотів би звернутись до такої складної і переважно невдячної теми, як теологічне виправдання нації та держави, з метою наблизитися до богословського усвідомлення покликання Церкви бути національною і тому - автокефальною.


27 ноября 2007

Іван Верстюк
Я глибоко переконаний в тому, що богослов'я в своєму розвитку дуже тісно пов'язане з реальним життям і жодним чином від нього не відірване.


26 октября 2007

Іван Верстюк
Авторський погляд на проблему розколу Українського православ'я. Запрошуємо читачів до діалогу.


25 September 2007

Іван Верстюк
Наша православна молодь є дещо пасивною, але в тому її повної вини немає...


30 августа 2007

Іван Верстюк

Довгими й дивовижно барвистими вечорами немає в Києві кращого заняття, ніж спокійно та поважно прогулюватися міськими вулицями, вдивляючись в обличчя перехожих та намагаючись в цих обличчях щось прочитати...


10 августа 2007

Іван Верстюк
Історія є, безумовно, уроком - довгим та дуже цікавим уроком того, для чого людина створена і ким вона повинна бути. Історія є також тим полем, на якому відбувається Божа Присутність.


24 июля 2007

Іван Верстюк

Вкусивши святої Євхаристії, людина перенароджується й оновлюється для подальшого свого життя і набуває тих сил, які їй потрібні для того, щоб це життя було справді християнським і врешті приводило до золотоверхих палаців Царства Небесного.


07 июня 2007

Іван Верстюк

Екуменізм - традиційно одна за найскладніших богословських тем. Напевно, я не помилюся, якщо припущу, що нерідко її навіть зумисно уникають...


22 мая 2007

Іван Верстюк

Християнство має величезний культуротворчий потенціал, який лише варто актуалізувати, щоб тим самим увімкнути в дію надзвичайно потужну систему культурних течій та впливів, яка може допомогти суспільству не тільки віднайти власну культурну ідентичність, але й також духовно очиститись від непотрібних нашарувань.


27 марта 2007

Иван Верстюк

На нас, христианах, лежит особая ответственность за состояние нашего социума. И поэтому наше присутствие в социальном организме должно быть как можно более полным и плодотворным...


23 февраля 2007

Иван Верстюк

Жизнь, безусловно, нелегка. Порой она трагична. Но в то же время жизнь прекрасна, если посвящена Тому, Кто её дарует. Она прекрасна, если целеустремлённа, осмыслена, если человек ценит её как наивысший из возможных даров и верит в лежащее в её глубине величайшее чудо.