УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 76 посетителей

Теги
Голодомор комуністи та Церква Митрополит Володимир (Сабодан) Церква і медицина Патріарх Алексій II Предстоятелі Помісних Церков Археологія та реставрація молодь українська християнська культура монастирі та храми України милосердя Києво-Печерська Лавра секти постать у Церкві церква та політика діаспора УГКЦ Церква і влада УПЦ КП церковна журналістика конфлікти вибори церква і суспільство Церква і політика шляхи єднання Католицька Церква автокефалія забобони Вселенський Патріархат Президент Віктор Ющенко розкол в Україні Мазепа Доброчинність 1020-річчя Хрещення Русі краєзнавство Священний Синод УПЦ педагогіка іконопис Приїзд Патріарха Кирила в Україну Ющенко


Рейтинг@Mail.ru


КИЕВ. На каком кресте был распят Христос?Видавничий центр «Пролог» перевидав книгу професора Київської духовної академії Миколи Корніловича Маккавейського «Археологія історії страждань Господа Ісуса Христа». Попереднє видання було здійснено «Прологом» в 2003 році й уже стало бібліографічною рідкістю.

У книзі автор з можливою повнотою й подробицями відновлює картину арешту, осуду й страти Спасителя світу, використовуючи всю історико-археологічну інформацію, яку можна було отримати на кінець XIX століття з греко-римських і давньоєврейських джерел, з творів Отців Церкви, із звітів древніх і нових прочан у Святу Землю, із наукових праць європейських і російських археологів, істориків, філологів тощо.

Особливу увагу в книзі приділено топографії древнього Єрусалима. Книга носить науково-популярний характер і призначена для всіх, хто цікавиться історією й релігією.

Довідка:

Микола Корнілович Маккавейський (1864-1919) - духовний письменник і педагог. В 1890 році він закінчив Київську духовну академію, і надалі вся його наукова діяльність була пов'язана з нею. Після захисту магістерської дисертації «Археологія історії страждань Господа нашого Ісуса Христа» він став професором академії по кафедрі педагогіки. Інші роботи вченого присвячені педагогічним питанням: «Релігія й народність як основа виховання» (Київ, 1895); «Педагогіка древніх отців і вчителів Церкви» (Київ, 1897); «Пастирське богослов'я й педагогіка в курсі наук духовних академій» (Київ, 1898); «До питання про релігійне виховання в нашій середній загальноосвітній школі» (Київ, 1903); «Лев Толстой в ролі релігійного наставника дітей» (Київ, 1909); «Св.Димитрій, митрополит Ростовський, як пастир і пасторолог» (Київ, 1910).