УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 72 посетителей

Теги
Церква і влада Церква і політика Католицька Церква Ющенко розкол в Україні краєзнавство Церква і медицина церковна журналістика УПЦ КП 1020-річчя Хрещення Русі церква та політика церква і суспільство вибори Приїзд Патріарха Кирила в Україну українська християнська культура діаспора секти Предстоятелі Помісних Церков забобони конфлікти Патріарх Алексій II молодь милосердя педагогіка монастирі та храми України Вселенський Патріархат Доброчинність шляхи єднання Археологія та реставрація комуністи та Церква постать у Церкві Голодомор Священний Синод УПЦ Митрополит Володимир (Сабодан) Мазепа УГКЦ Києво-Печерська Лавра Президент Віктор Ющенко автокефалія іконопис


Рейтинг@Mail.ru


КИЕВ. На каком кресте был распят Христос?Видавничий центр «Пролог» перевидав книгу професора Київської духовної академії Миколи Корніловича Маккавейського «Археологія історії страждань Господа Ісуса Христа». Попереднє видання було здійснено «Прологом» в 2003 році й уже стало бібліографічною рідкістю.

У книзі автор з можливою повнотою й подробицями відновлює картину арешту, осуду й страти Спасителя світу, використовуючи всю історико-археологічну інформацію, яку можна було отримати на кінець XIX століття з греко-римських і давньоєврейських джерел, з творів Отців Церкви, із звітів древніх і нових прочан у Святу Землю, із наукових праць європейських і російських археологів, істориків, філологів тощо.

Особливу увагу в книзі приділено топографії древнього Єрусалима. Книга носить науково-популярний характер і призначена для всіх, хто цікавиться історією й релігією.

Довідка:

Микола Корнілович Маккавейський (1864-1919) - духовний письменник і педагог. В 1890 році він закінчив Київську духовну академію, і надалі вся його наукова діяльність була пов'язана з нею. Після захисту магістерської дисертації «Археологія історії страждань Господа нашого Ісуса Христа» він став професором академії по кафедрі педагогіки. Інші роботи вченого присвячені педагогічним питанням: «Релігія й народність як основа виховання» (Київ, 1895); «Педагогіка древніх отців і вчителів Церкви» (Київ, 1897); «Пастирське богослов'я й педагогіка в курсі наук духовних академій» (Київ, 1898); «До питання про релігійне виховання в нашій середній загальноосвітній школі» (Київ, 1903); «Лев Толстой в ролі релігійного наставника дітей» (Київ, 1909); «Св.Димитрій, митрополит Ростовський, як пастир і пасторолог» (Київ, 1910).