УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 193 посетителей

Теги
милосердя забобони Церква і влада краєзнавство іконопис церква і суспільство молодь Священний Синод УПЦ вибори розкол в Україні УПЦ КП шляхи єднання конфлікти Києво-Печерська Лавра церковна журналістика Доброчинність Археологія та реставрація діаспора постать у Церкві Церква і політика Митрополит Володимир (Сабодан) церква та політика Вселенський Патріархат Приїзд Патріарха Кирила в Україну комуністи та Церква Президент Віктор Ющенко педагогіка секти Патріарх Алексій II Ющенко Голодомор монастирі та храми України Католицька Церква УГКЦ українська християнська культура Мазепа автокефалія Церква і медицина 1020-річчя Хрещення Русі Предстоятелі Помісних Церков


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. До святкування 1020-річчя Хрещення Русі вийшли друком перші екземпляри нового видання «Закону Божого»

  24 июля 2008Особливо оцінять цю ґрунтовну працю (майже 900 сторінок!) абітурієнти духовних навчальних закладів. В нагоді вона стане й тим, хто цікавиться історією. У продажі книга з'явиться наприкінці серпня.

23 липня на прес-конференції офіційних представників Української Православної Церкви «Константинополь - Київ - Москва. Зустріч на землі Хрещення Русі» керівник Видавничого відділу Української Православної Церкви протоієрей Володимир Савельєв розповів про нову книгу, що вийшла у видавничому центрі «Пролог» за сприяння видавничого відділу УПЦ та Київської духовної академії і семінарії (КДАіС).

Ідея видання належить Блаженнішому Володимиру, Митрополиту Київському і всієї України. Над книгою працювали кращі студенти КДАіС разом з ректором єпископом Бориспільським Антонієм та єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром. Лише підготовка до друку цього великого тому (редагування, коректура, набір тощо) тривала півроку. Видавництво «Пролог» обрали невипадково - воно має досвід підготовки літератури богословської тематики.

«Ця книга містить основні поняття про християнську віру, стислий виклад біблейської та церковної історії, загальні відомості про богослужіння Православної Церкви. Основою видання стала відома праця протоієрея Серафима Слободського - "Закон Божий", але її доповнено роботами видатних православних богословів», - розповів «Православію в Україні» протоієрей Володимир Савельєв.

У передмові до книги Предстоятель УПЦ зазначає: «Виконуючи заповідь Христову: "Йдіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа" (Мф. 28:19), наша Церква присвячує це видання визначній події церковного та державного життя - 1020-річчю Хрещення Русі».

Як розповідають упорядники нової книги, вона буде корисною усім, хто цікавиться історією, віровченням та літургічною традицією нашої Церкви. Посібник послужить всім, хто бажає вдосконалювати особисте духовно-релігійне життя.

Поки що видрукували лише перші 500 екземплярів з 10-тисячного накладу. Їх подарують гостям урочистих заходів. А наприкінці літа книгу можна буде придбати у книгарні Київської Митрополії (на території Києво-Печерської Лаври) орієнтовно за 75 грн. (гуртом - дешевше).

Планується згодом видати книгу українською мовою.

На обкладинці «Закону Божого» - зображення картини Г.Попова «Нагірна проповідь».

Перші розділи розповідають про віру, призначення людини, чому ми називаємось православними християнами, а завершується видання історією Православної Церкви до сьогодення. Праця написана простою, доступною мовою. У ній міститься 500 ілюстрацій, серед яких чимало рідкісних. До кожного розділу додається перелік рекомендованої літератури - для більш глибокого вивчення певних аспектів.

«Ця праця має величезне значення для нашої внутрішньої місії, місії освітньої. Нею обов'язково будуть користуватися при підготовці до вступних іспитів у духовні навчальні заклади, а також люди, які шукають Бога у своїй душі. Коло потенційних читачів досить широке. До речі, книгою вже зацікавилися не тільки в Україні, а й за її межами», - підсумував координатор проекту протоієрей Володимир Савельєв.

Ольга Продан, спеціально для "Православія в Україні"

Автор: Ольга Продан