УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Азия и Африка  
Опросы



Наш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.ua



Сейчас на сайте 52 посетителей

Теги
монастирі та храми України Вселенський Патріархат Католицька Церква шляхи єднання Археологія та реставрація Патріарх Алексій II Києво-Печерська Лавра Церква і медицина розкол в Україні Голодомор Церква і влада забобони автокефалія молодь Ющенко педагогіка Митрополит Володимир (Сабодан) краєзнавство українська християнська культура милосердя УПЦ КП Священний Синод УПЦ УГКЦ Президент Віктор Ющенко іконопис церква і суспільство комуністи та Церква Приїзд Патріарха Кирила в Україну церковна журналістика постать у Церкві конфлікти діаспора вибори церква та політика 1020-річчя Хрещення Русі секти Предстоятелі Помісних Церков Церква і політика Мазепа Доброчинність






Рейтинг@Mail.ru






БЛИЖНИЙ ВОСТОК. Все больше мусульман интересуются христианскими сайтами



Незважаючи на спроби ісламських держав закрити для мусульман доступ до християнських веб-сайтів, за підрахунками Групи стратегічних ресурсів (Strategic Resource Group, SRG),  християнські сайти мають у середньому 9 мільйонів відвідувань щомісяця з комп'ютерів, що знаходяться на Близькому Сході. Одна християнська організація, що має чат-кімнати для користувачів, які спілкуються арабською мовою, повідомляє, що приблизно 42 тисячі людей відвідує її чати щодня.

Щомісяця близько 2000 екземплярів Біблії арабською мовою завантажуються з Інтернету. За оцінками іншої організації, приблизно 20 чоловік щомісяця віддають своє серце Христу завдяки тій інформації про християнську віру, яку вони отримали через Інтернет.
Деякі ісламські держави намагаються заблокувати доступ до християнських сайтів, але Інтернет фактично не знає меж. Більше половини населення Близького Сходу - люди, молодше 25 років, Інтернет з'єднує їх з багатьма християнами через поштові розсилання, сайти й чати.
Християнські організації зараз освоюють Інтернет, бачачи в ньому засіб для створення онлайн-товариств,  у яких люди зможуть відкрито й безпечно обговорювати питання віри. На Близькому Сході Інтернет є важливим напрямком у поширенні Благої Звістки арабською, фарсі та іншими місцевими мовами.

Jesus Christ.ru  http://www.mnnonline.org/article/8313