УКР РУС  


 Главная > Публикации > Мониторинг СМИ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 159 посетителей

Теги
УГКЦ Доброчинність церква та політика Церква і медицина монастирі та храми України Києво-Печерська Лавра Археологія та реставрація 1020-річчя Хрещення Русі Митрополит Володимир (Сабодан) Ющенко Церква і влада педагогіка Голодомор діаспора церква і суспільство Патріарх Алексій II постать у Церкві Мазепа Президент Віктор Ющенко секти Католицька Церква молодь Предстоятелі Помісних Церков Приїзд Патріарха Кирила в Україну Священний Синод УПЦ розкол в Україні церковна журналістика Вселенський Патріархат іконопис українська християнська культура вибори милосердя Церква і політика краєзнавство забобони комуністи та Церква конфлікти автокефалія шляхи єднання УПЦ КП


Рейтинг@Mail.ru


«ЗІК» (Львів): Автор «Сліз Господніх» знається на трюках з мотузкою і грошима...«ЗІК» (Львів), 1 березня 2007

Сльозоточивий образ Ісуса Христа став центральним експонатом виставки «Сльози Господні», яку сьогодні, 1 березня, відкрили за присутності автора - живописця, графіка, реставратора й різьбяра по дереву Олександра Козака у Львівському історичному музеї на пл. Ринок,6, - повідомив сьогодні, 1 березня, кореспондент Західної інформаційної корпорації.

За словами директора Львівського історичного музею Богдана Чайковського, виставка творів Олександра Козака триватиме упродовж двох місяців, дещо змінюючи експонати, і є тематично приуроченою до свята Воскресіння Христового. Виставка ікон та сучасного живопису на релігійну тематику є благодійною акцією, кошти від якою будуть скеровані на будівництво церкви в селі Новий Киселів Чернівецької області, де мешкають переселенці, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Це вже друга зустріч буковинця Олександра Козака із львівським глядачем. Першою була демонстрація твору «Ряжені на Меланку» на осінньому художньому салоні «Високий замок». Більшу частину виставки «Сльози Господні» Олександр Козак присвятив демонструванню витинок із газет, де вміщено бодай найменшу згадку про нього, різноманітних грамот, похвальних листів та інших матеріалів, присвячених його різноплановій творчій діяльності. Насамперед цю експозицію корисно подивитися чиновникам з управління культури і туризму ЛОДА, у підпорядкуванні якого перебуває Львівський історичний музей.

Серед усього привертає увагу афіша: «Ексклюзивне шоу Олександра Козака. Фокуси і трюки. Читання думок на відстані. Дивовижні карточні фокуси. Класичні трюки з монетами. Трюки з мотузкою. Концентрація енергії в організмі. А також Ви побачите унікальне явище: цілюща енергія ікони». Давно Львівський історичний музей не мав такої експозиції! Це не якісь там воскові фігури, це реальні чудотворні артефакти, від яких вже два рази зцілився сам автор від недуг різної етимології та його помічник від зараження крові. Проте, чи не є сльозоточиве полотно черговим фокусом автора, Олександр Козак не дає переконатися навіть священикам, бо остерігається, що під час аналізу пошкодять сльози. «Вже одну розтерли», - розпачає він, і пропонує відвідувачам виставки переглянути мультимедійний СВ, на якому ця сльозоточива ікона, створена в авторській манері вільного стікання фарб, справляє приголомшливе враження у супроводі органної музики.

   ВНИМАНИЕ! Публикации раздела "Мониторинг СМИ" не обязательно совпадают с точкой зрения редакции сайта "Православие в Украине", а являются отражением общественных событий и мнений с целью улучшения взаимопонимания и связей между Церковью и обществом. Статьи публикуются в редакции первоисточника.