УКР РУС  


 Главная > Публикации > Мониторинг СМИ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 338 посетителей

Теги
церква та політика Мазепа Приїзд Патріарха Кирила в Україну Ющенко Митрополит Володимир (Сабодан) вибори іконопис УПЦ КП педагогіка Церква і політика монастирі та храми України УГКЦ розкол в Україні Священний Синод УПЦ Археологія та реставрація секти автокефалія шляхи єднання забобони Патріарх Алексій II краєзнавство діаспора Предстоятелі Помісних Церков Києво-Печерська Лавра Церква і медицина молодь церковна журналістика конфлікти Президент Віктор Ющенко милосердя Вселенський Патріархат Церква і влада церква і суспільство 1020-річчя Хрещення Русі Католицька Церква українська християнська культура Доброчинність комуністи та Церква Голодомор постать у Церкві


Рейтинг@Mail.ru


«Час-2000» (Чернівці): Добрі справи "Арго"«Час-2000» (Чернівці), Олег Токарчук, №07, 2007

Благочинна діяльність - завжди була ознакою української душі, яка здатна співчувати, сприймати чужий біль як свій, любити, допомагати. Завдяки вихованню у дусі християнської моралі, такі риси як людяність та бажання допомогти тому, кому найважче, притаманні керівництву хотинського підприємства "Арго", яке лише за останній рік зініціювало та реалізувало 12 благодійних проектів. Ось деякі з цих добрих справ: 3-річному хлопчикові Павлу Лазоруку (порок серця та клишоногість) допомогли пройти реабілітацію та обстеження у Києві після операції; талановитій дитині-інвалідові Станіславу Галаку (церебральний параліч) подарували рідкокристалічний монітор; Хотинській спецшколі-інтернату №2 (для дітей з вадами мови) та допоміжній школі-інтернату №1 виділили кошти для придбання іграшок; двічі спонсорували виїзд дітей-інвалідів до Почаївської лаври; до Дня м. Хотин перерахували матеріальну допомогу трьом десяткам літнім інвалідам; зібрали 30 тис. гривень на операцію з пересадки нирки Сергієві Синьковському; допомогли Хотинській станції з переливання крові з комп'ютерною технікою для створення банку даних донорів. Цього року керівництво "Арго" ухвалило рішення про надання допомоги ветеранам війни та чорнобильцям.

Під час нещодавнього освячення підприємства Митрополит Чернівецький і Буковинський Владика Онуфрій з приводу благочинної діяльності "Арго" сказав:

- Це добрі справи. Я гадаю, що тут працюють гени християнства православної віри, які є в душах керівників цього підприємства. Християнин завжди, коли щось заробляє і має прибуток, ділить його на певні частини і одну з них віддає бідним. Це християнський обов'язок і добра справа прикликає Божу благодать на тих, хто це робить.

Я не здогадувався, що на цьому підприємстві такі гарні люди, фахівці й такі свідомі громадяни нашої держави, які турбуються про людей, показуючи іншим приклад, як треба працювати сьогодні для того, щоб Україна стала багатою заможною державою.

Мєлєтій, Єпископ Хотинський:

- На мою думку, люди, котрі мають можливість допомагати, повинні займатися благодійністю. Ми з президентом підприємства "Арго" - Віктором Васильовичем Гончаром - вже обговорили низку спільних проектів і я гадаю, що хотинська патріархія буде співпрацювати з "Арго", і з їхньою допомогою ми зможемо зробити щось добре...

   ВНИМАНИЕ! Публикации раздела "Мониторинг СМИ" не обязательно совпадают с точкой зрения редакции сайта "Православие в Украине", а являются отражением общественных событий и мнений с целью улучшения взаимопонимания и связей между Церковью и обществом. Статьи публикуются в редакции первоисточника.