УКР РУС  


 Home > показ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 312 посетителей

Теги
автокефалія молодь вибори українська християнська культура церковна журналістика Києво-Печерська Лавра милосердя іконопис Митрополит Володимир (Сабодан) церква і суспільство Археологія та реставрація монастирі та храми України церква та політика діаспора Президент Віктор Ющенко комуністи та Церква УГКЦ краєзнавство Мазепа педагогіка Приїзд Патріарха Кирила в Україну Вселенський Патріархат Ющенко Церква і політика Предстоятелі Помісних Церков Церква і медицина шляхи єднання Церква і влада Голодомор Доброчинність Католицька Церква розкол в Україні 1020-річчя Хрещення Русі забобони Священний Синод УПЦ постать у Церкві секти конфлікти УПЦ КП Патріарх Алексій II


Рейтинг@Mail.ru


КИЕВ. Президент Украины поручил передать комплекс Киево-Печерской Лавры в государственную собственность

Все комментарии к статье:

Татиана 26 марта 2008
А вот пусть наше священноначалие призовет свою паству и благословит на защиту колыбели православия, и приедут в Киев тысячи верных, и не уйдут до тех пор, пока не отзовкт власть свои богоборческие указы. И защитят свои святыни и своего Предстоятеля. И встретят своего Патриарха, и не допустят попирания святых мест раскольниками.


Гiсть 25 марта 2008
Гістю №2. Не погоджуюсь з Вами. Коли людиною керують власні амбіції і спрага помсти, то вона ще не на таке здатна. Як хотілось пану Президенту, як зумів, так і "відігрався". А так завжди: СТРАЖДАЮТЬ НЕВИННІ! І не "человеческие" ми раби, а саме Божі! Тому й страждаємо. Раніше христиани життя власне могли покласти за життя архиерея, а зараз всі кому не заманеться брудом поливати можуть. А усі спокійно дивляться! (Це не про Вас, шановний Гість № 2, сказано.)Але не буду називати деяких імен, винні в тому і так це прочитають, і зрозуміють про що я кажу. А мій коментар для того, щоб привернути увагу до проблеми і закликати усіх, кому не байдужа доля Київської Лаври та нашого Предстоятеля до якісь дій. Хоча б почали всі молитися, а не займатися пустим сперечанням. Не можуть православні українці залишатися осторонь і байдуже споглядати, як Блаженнейшого Митрополіта Володимира, архиереїв, Семінарію і Академію на вулицю висиляти будуть. Що ми тоді за ПРАВОСЛАВНІ взагалі?!


Гість №2 24 марта 2008
Гостю. Помста Патріарху??? Так страждає не Патріарх, а православні України! Патріарх з російською владою знаходяться у міцному тандемі і обидва чудово почуваються. Це нами можна кидатися на ножі українскій владі і українському суспільству заради російських політичних примх. Але ми на те заслуговуємо, бо раби. На жаль, не Божі, а "человеческие".


Гiсть 24 марта 2008
Все ясно! Це ж помста Президента Святійшому Патріарху Олексію за те, що Він не зняв анафему з Мазепи, як це хотілося нашому Президенту. Одразу по приїзді пан Президент підписав вище дозміщенний документ. А Патріарха пригласив, мов би: "Ви приїзжайте до Київа, а розміститися Вам буде ніде!" Бо в Лаврі Резиденція Предстоятеля Церкви Блаженнейшего Митрополита Володимира. Мов: "Не бажаєти, щоб було по моему, то ось начувайтись! Будети зі мною рахуватися." Знає добре пан Президент, що нікуди йти Блаженнейшому Митрополиту Володимиру. Не має в Нього іншої Резиденції. Навіть кафедрального собору ще не має. Як би тільки монахи, а то Сам Блаженнейший, скільки архиереїв, Семінарія з Академією на вулиці залишитись можуть. І ми на це повинні спокійно дивитися?!


Орест 24 марта 2008
Прежде всего хочется напомнить президенту "и иже с ним", что " Трудно тебе идти против рожна"(Деян.9:5), и как бы кто не боролся с Церковью - всё это временно и бессмысленно, так как её(Церкви) Глава-Христос сказал, что даже "врата ада не одолеют ее"( Матф.16:18).Антихристы, богоборцы, безбожные власти уже на протяжении 2000 лет воюют против Церкви Христовой - убивают христиан, клевещут на них, разрушают храмы, отбирают их (в нашем случае это касается колыбели русского Православия - Киево-Печерской Успенской Лавры), но история свидетельствует о малом, или вернее сказать, никаком успехе таких действий, чем подтверждаются слова Христовы. И мы -православные, всегда будем твёрдо стоять за свою веру и Церковь "яко с нами Бог". Будем помнить о Божьем Промысле и о том, что всё в руках Господних!!!


Сергій 19 марта 2008
Боюсь, монахів виселити не вдасться. Хіба вбити. Бжоляр хоче привернути в такий спосіб до себе увагу. Не треба нам вестись на це. За рік при владі будуть інші люди, а суди наші тривають значно довше... :)


Сергей Трофимов 11 марта 2008
По поводу передачи Киево-Печерской Лавры в государственную собственность предлагается прочитать комментарий Наместника Киево-Печерской Успенской Святой Лавры Архиепископа Вышгородского Павла: http://www.lavra.kiev.ua/ru/news/2006/news.php?id=1160


Сергей Трофимов 10 марта 2008
Среди некоторых православных уже ходят слухи о том, что Лавру заберут и отдадут "филаретовцам", а монахов выселят. Кто-нибудь владеет информацией по этому поводу, что бы или подтыердить или опровергнуть слухи?