УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 141 посетителей

Теги
секти церква та політика церковна журналістика 1020-річчя Хрещення Русі УГКЦ Президент Віктор Ющенко Археологія та реставрація Вселенський Патріархат Церква і влада Священний Синод УПЦ шляхи єднання комуністи та Церква автокефалія вибори конфлікти Приїзд Патріарха Кирила в Україну УПЦ КП Митрополит Володимир (Сабодан) педагогіка діаспора Ющенко молодь постать у Церкві Католицька Церква Мазепа монастирі та храми України українська християнська культура Церква і політика краєзнавство Церква і медицина Патріарх Алексій II милосердя забобони розкол в Україні іконопис церква і суспільство Доброчинність Голодомор Предстоятелі Помісних Церков Києво-Печерська Лавра


Рейтинг@Mail.ru


КИЕВ. Сайт «Православие в Украине» генерирует не только новые проекты, но и направления в информационно-просветительской деятельности«Сьогодні, у добу розвитку та прогресу, історія Православної Церкви на теренах нашої Батьківщини з'являється не лише на шпальтах газет або сторінках книг, пишуть її й численні інформаційно-просвітницькі Інтернет-видання. Далеко не останнє місце серед них посідає сайт «Православіє в Україні». Вже сім років поспіль творчий колектив цього Інтернет-проекту веде свій власний літопис - фіксує найважливіші події, що відбулися в житті Української Православної Церкви. Тільки роблять це православні журналісти не «пером по пергаменту», як у стародавні часи, а за допомогою комп'ютера», - так сказав у передмові до нового видання Предстоятель Української Православної Церкви.

Книга «Рік із життя Української Православної Церкви. 2005», що побачила світ у понеділок, - це результат журналістської роботи цілого колективу, яка була проведена протягом минулого року з благословення Митрополита Київського і всієї України Володимира. В основі праці - найцікавіші інформаційні повідомлення про життя та діяльність православних українців з новинної стрічки інтернет-сайту «Православіє в Україні».

Соціальне служіння, місіонерство і катехізація, проповідь Слова Божого серед військових і засуджених, допомога стражденним, співпраця з органами державної влади, участь священнослужителів у заходах загальнонаціонального масштабу, - все це та багато іншого у поєднанні з богослужіннями і є повсякденним життям Української Православної Церкви.

Є у книзі також розділ «Додатки», що містить офіційні документи Священного Синоду нашої Церкви та звернення її Предстоятеля до віруючих, статистичні данні про громади, храми, монастирі, духовні школи та інформаційні видання Української Православної Церкви.

Все це дуже важливо на сьогодні, адже останнє, ХХ століття важко далося православ'ю в Україні. «Календарі атеїста» з їхніми антирелігійними анекдотами, кафедри атеїзму в університетах та величні собори, переобладнані під концертні зали, поступово привчили суспільство жити без Бога і богослужіння. Церкву зачинили у храмовій огорожі із жандармською забороною «писати і малювати», і поступово цей «тихий прихисток для змученого світу» у свідомості людей став нічим іншим, як бабусиними оповідками з запахом нафталіну.

Попри це, живе Тіло Христове, вистраждане і викуплене кров'ю Господньою, Його Церква, витримала роки гонінь, вистояла, ожила, стрепенулася і почала дихати, сповнюючи життєдайною силою стражденні і безсилі наші душі. Збірка «Рік із життя Української Православної Церкви. 2005» - це наполеглива спроба пробитися до розуму і серця українського читача, запропонувавши йому новий, діаметрально протилежний пануючому в суспільстві погляд на Церкву. Наша мета - показати, наскільки мудрою, сильною і глибинною є ця богонатхненна інституція, та яка вона, водночас, відкрита для кожного, спрямована на людину, сучасна, прогресивна, дієва.

Яскрава обкладинка, зручний для читання шрифт, фотографії, що ілюструють інформаційні повідомлення - все це робить видання (440 сторінок) зручним для користування. Сподіваємося, що найближчим часом книга «Рік із життя Української Православної Церкви. 2005» посяде почесне місце на книжкових поличках тих, хто цікавиться історією Церкви та небайдужий до її майбутнього.

За інформацією про можливість придбання примірника просимо звертатися до редакції сайту «Православіє в Україні». Телефони для довідок: 8 (044) 586-23-20, 8 (050) 386-10-18.