УКР РУС  


 Home > показ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 102 посетителей

Теги
церковна журналістика Вселенський Патріархат автокефалія Мазепа конфлікти Предстоятелі Помісних Церков комуністи та Церква УПЦ КП шляхи єднання Патріарх Алексій II Доброчинність Президент Віктор Ющенко 1020-річчя Хрещення Русі молодь забобони діаспора церква та політика Церква і медицина іконопис Ющенко Митрополит Володимир (Сабодан) Священний Синод УПЦ Церква і влада церква і суспільство вибори Католицька Церква Археологія та реставрація Церква і політика Києво-Печерська Лавра милосердя монастирі та храми України педагогіка розкол в Україні постать у Церкві секти краєзнавство УГКЦ українська християнська культура Приїзд Патріарха Кирила в Україну Голодомор


Рейтинг@Mail.ru


Заздрість і подяка

Все комментарии к статье:

Любов 30 марта 2010
Дуже актуальна, але забагато сучасна стаття. Я притримуюсь іншого висновку щодо дружби та заздрості, інакше то що оспорюється, це ни є дружня заздрість. "Друг познается, не в шумной беседе, Друг познается порой! Коль горе настанет и счастья не будет, Друг тот кто заплачит с тобой". Сопереживаня та здатність допомогти, як можливо - це прояв дружби, а інше це не дружба. Щодо заздрості, то в певних дослідженнях вона поділяєтся на чорну та білу. Чорна - це дійсно не є дружеською, але вона не є дуже поганою. Але білу заздрість можна назвати дружньою, адже коли людина просто заздрить успіхам, то тягнеця також до успіхів. Це також дружня реклама, адже треба уміти говорити правду яка б вона не була. А друзям вона необхідна.


Anastasya 07 июля 2009
Uma, ситуация о которой вы пишите очень сложна. Но в ваших словах находится и ответ. Именно: будет казаться. Это особенности ее восприятия. Почему ей кажется, что Бог именно из нелюбви не дал ей детей? ДлЯ чего ей это и как она себя в этом убеждает, что чувствует при этом? Если это была бы реальная ситуация, то я бы спросила у такой женщины, как относился к ней ее отец и чувсттвовала ли она себя однозначно любимой или сомневалась в его любви? Как он ее наказывал: с мудростью или с гневом? Могла ли она доверить ему свои печали и не переносит ли она проблемы с отцом на отношения с Отцом небесным? Т.е. такая ситуация как вы пишите может возникнуть, но ее можно переосмысливать и видеть новые грани, а застревать в ней опасно.


Uma 06 июля 2009
Якщо у жінці немає дітей, то вона буде заздріти тієї жінці, у якої їх двоє чи більше. Бездітній жінці буде здаватися, що її Бог не любить, а іншу - любить.


andriy 02 июля 2009
p.s. Сайт- невеличка команда, молодці! Як прочитати попередню статтю: "Доброту чуждую видев"-Протоиерей Александр Авдюгин"-.."ни кто не забыт"! Обидві публікації вцілому ся доповнюють різними мовами і авторством. Зрим в корень и любим друг друга!) Аминь.


andriy 02 июля 2009
Яка все ж добра, співуча мова в нас! Й публікація повчальна- дякую! ~:} Прикро тільки, що значна частина читачів напевно буде невзмозі її прийняти. Бо певне неменш потребують такого влучного меседжу.)