УКР РУС  


 Home > показ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 150 посетителей

Теги
Митрополит Володимир (Сабодан) постать у Церкві розкол в Україні секти іконопис монастирі та храми України Вселенський Патріархат шляхи єднання Президент Віктор Ющенко Церква і політика забобони милосердя церква і суспільство вибори 1020-річчя Хрещення Русі Церква і влада педагогіка Католицька Церква Ющенко Голодомор комуністи та Церква Церква і медицина Предстоятелі Помісних Церков Приїзд Патріарха Кирила в Україну конфлікти церква та політика Священний Синод УПЦ Києво-Печерська Лавра Доброчинність Археологія та реставрація краєзнавство Мазепа церковна журналістика українська християнська культура УПЦ КП Патріарх Алексій II діаспора УГКЦ автокефалія молодь


Рейтинг@Mail.ru


Заздрість і подяка

Все комментарии к статье:

Любов 30 марта 2010
Дуже актуальна, але забагато сучасна стаття. Я притримуюсь іншого висновку щодо дружби та заздрості, інакше то що оспорюється, це ни є дружня заздрість. "Друг познается, не в шумной беседе, Друг познается порой! Коль горе настанет и счастья не будет, Друг тот кто заплачит с тобой". Сопереживаня та здатність допомогти, як можливо - це прояв дружби, а інше це не дружба. Щодо заздрості, то в певних дослідженнях вона поділяєтся на чорну та білу. Чорна - це дійсно не є дружеською, але вона не є дуже поганою. Але білу заздрість можна назвати дружньою, адже коли людина просто заздрить успіхам, то тягнеця також до успіхів. Це також дружня реклама, адже треба уміти говорити правду яка б вона не була. А друзям вона необхідна.


Anastasya 07 июля 2009
Uma, ситуация о которой вы пишите очень сложна. Но в ваших словах находится и ответ. Именно: будет казаться. Это особенности ее восприятия. Почему ей кажется, что Бог именно из нелюбви не дал ей детей? ДлЯ чего ей это и как она себя в этом убеждает, что чувствует при этом? Если это была бы реальная ситуация, то я бы спросила у такой женщины, как относился к ней ее отец и чувсттвовала ли она себя однозначно любимой или сомневалась в его любви? Как он ее наказывал: с мудростью или с гневом? Могла ли она доверить ему свои печали и не переносит ли она проблемы с отцом на отношения с Отцом небесным? Т.е. такая ситуация как вы пишите может возникнуть, но ее можно переосмысливать и видеть новые грани, а застревать в ней опасно.


Uma 06 июля 2009
Якщо у жінці немає дітей, то вона буде заздріти тієї жінці, у якої їх двоє чи більше. Бездітній жінці буде здаватися, що її Бог не любить, а іншу - любить.


andriy 02 июля 2009
p.s. Сайт- невеличка команда, молодці! Як прочитати попередню статтю: "Доброту чуждую видев"-Протоиерей Александр Авдюгин"-.."ни кто не забыт"! Обидві публікації вцілому ся доповнюють різними мовами і авторством. Зрим в корень и любим друг друга!) Аминь.


andriy 02 июля 2009
Яка все ж добра, співуча мова в нас! Й публікація повчальна- дякую! ~:} Прикро тільки, що значна частина читачів напевно буде невзмозі її прийняти. Бо певне неменш потребують такого влучного меседжу.)