УКР РУС  


 Главная > Новости > Социальное служение  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 297 посетителей

Теги
Церква і політика Митрополит Володимир (Сабодан) Президент Віктор Ющенко Археологія та реставрація Приїзд Патріарха Кирила в Україну краєзнавство церква і суспільство конфлікти постать у Церкві розкол в Україні молодь педагогіка УГКЦ Доброчинність Церква і влада Києво-Печерська Лавра Вселенський Патріархат церква та політика секти монастирі та храми України 1020-річчя Хрещення Русі Голодомор забобони милосердя іконопис українська християнська культура шляхи єднання Мазепа Патріарх Алексій II УПЦ КП Священний Синод УПЦ церковна журналістика діаспора автокефалія комуністи та Церква Церква і медицина Ющенко Католицька Церква вибори Предстоятелі Помісних Церков


Рейтинг@Mail.ru


ДНЕПРОПЕТРОВСК. Иностранные студенты подарили украинским детям-сиротам настоящий праздникРелігійні відмінності, а тим більше розбрати і хвилювання з питань віри не повинні торкатися наших дітей. І це чудово розуміють представники традиційного релігійного молодіжного руху Дніпропетровської області. Переконливим доказом цього став захід, проведений у неділю, 26 березня, іноземними студентами, серед яких були послідовники ісламу і східних віросповідань.

«Діти - половина справжнього і все майбутнє» - керуючись цією східною мудрістю, Дніпропетровська добровільна громадська організація іноземних студентів «Аль Мустакбаль» (керівник Абу Шиххаб Надір) вирішила відзначити свою восьму річницю так, щоб ця знаменна дата стала святом і для українських дітей - вихованців дитячих будинків і пацієнтів гематологічного відділення лікарні №6.

А тому подарунки в день народження іменинники не одержували, а вручали: вихованцям дитячого будинку №2 «Берегиня» - телевізор з великим екраном; навчально-реабілітаційного центру №6 для дітей із затримкою психічного розвитку - музичний центр, а маленьким пацієнтам гематологічного відділення дитячої лікарні №6 - необхідні ліки.

«Аль Мустакбаль» об'єднує студентів із різних вузів Дніпропетровська - офіційно в організації налічується близько сорока осіб, але активно її підтримують більше трьохсот. Більшість студентів - з арабських країн, недавно до них приєдналися громадяни Китаю і Малайзії. «Аль Мустакбаль» входить до числа 13 громадських і 6 ісламських організацій, об'єднаних міжобласною асоціацією громадських організацій «Арраїд», керівник якої Муса Араїда упевнений: розвиток суспільства залежить від активності громадського руху, що культивує міжетнічну і міжнаціональну згоду. Головна мета асоціації «Арраїд» - внести елемент стабілізації в українське суспільство шляхом взаєморозуміння, взаємодопомоги і простого людського співчуття.

Ось що розповів про добрі справи «Аль Мустакбаль» і «Арраїд» професор, доктор медичних наук Леонід Науменко, проректор Дніпропетровської медичної академії, що надала для свята свою аудиторію: «Я хочу відзначити дуже тепле ставлення арабських студентів до наших дітей - таке ж ніжне і зворушливе, як і до своїх. Зважаючи на свої скромні можливості, найнеобхідніше вони прагнуть подарувати саме дитячим установам. Кожне своє національне і релігійне свято наші іноземні студенти відзначають доброчинною акцією. Ми неодноразово брали участь і у врученні подарунків дітям 6-ї клінічної лікарні, і в наданні допомоги медичним установам апаратурою і лікарськими препаратами.

Сьогодні в академії навчається близько 500 іноземних громадян з 31 країни світу - студенти, аспіранти, клінічні ординатори. У минулому році ми значно розширили співпрацю з Китаєм - понад 120 студентів. А наступного року їх стане ще більше - росте кількість студентів з Індії, Саудівської Аравії, Йорданії, Ізраїлю».

Юрій Скубак, Дніпропетровськ