УКР РУС  


 Главная > Новости > Миссионерство  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 199 посетителей

Теги
краєзнавство Вселенський Патріархат Приїзд Патріарха Кирила в Україну Церква і медицина церковна журналістика Церква і влада УГКЦ секти церква та політика Католицька Церква монастирі та храми України Патріарх Алексій II забобони вибори УПЦ КП педагогіка Митрополит Володимир (Сабодан) Києво-Печерська Лавра молодь шляхи єднання постать у Церкві українська християнська культура Доброчинність Церква і політика Голодомор Археологія та реставрація розкол в Україні Предстоятелі Помісних Церков Священний Синод УПЦ діаспора комуністи та Церква іконопис конфлікти Мазепа милосердя Ющенко 1020-річчя Хрещення Русі автокефалія церква і суспільство Президент Віктор Ющенко


Рейтинг@Mail.ru


ДОНЕЦК. Православная Церковь заняла свое место в средствах массовой информации22 лютого в Донецьку в рамках Фестивалю слов'янської писемності й культури відбувся семінар православних журналістів. На зустріч зібралися понад 30 учасників з друкованих та електронних ЗМІ. Мова йшла про відносини Православної Церкви і світських ЗМІ. Під час семінару розроблялися шляхи координації спільних зусиль й обміну інформацією.

Донецька єпархія Української Православної Церкви веде активну просвітницьку діяльність, спрямовану на відродження духовності й моральних ідеалів у суспільстві. Одним з найбільш результативних напрямків є видавничі проекти: православний журнал «Живе джерело», єпархіальна газета «Донбас православний», парафіяльні газети. Інтернет-проект оперативних новин сайту «Донбас Православний» завойовує відвідувачів у «світовій павутині». Є також трохи теле- й радіопрограм.

У січні цього року православний журнал для дітей Донбасу «Радість моя» був відзначений дипломом Союзу письменників Росії. Нещодавно вийшов у світ дитячий пізнавальний журнал «Шишкін ліс», створений за однойменною телепрограмою.

Учасники семінару прийшли до одностайної думки, що лише у співробітництві журналістів з Церквою можна протистояти аморальності й насильству, які пропагуються багатьма ЗМІ.

Донбас Православний