УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Каменец-Подольская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 251 посетителей

Теги
Вселенський Патріархат комуністи та Церква церква та політика Церква і медицина Церква і політика УГКЦ УПЦ КП Церква і влада Ющенко Католицька Церква педагогіка Священний Синод УПЦ монастирі та храми України Голодомор Президент Віктор Ющенко краєзнавство церковна журналістика українська християнська культура шляхи єднання розкол в Україні церква і суспільство Києво-Печерська Лавра Патріарх Алексій II забобони 1020-річчя Хрещення Русі Доброчинність постать у Церкві молодь діаспора секти автокефалія Приїзд Патріарха Кирила в Україну конфлікти Предстоятелі Помісних Церков іконопис милосердя Археологія та реставрація вибори Мазепа Митрополит Володимир (Сабодан)


Рейтинг@Mail.ru


КАМЕНЕЦ-ПОДОЛЬСКИЙ. «Римська унія – не для українців»Видавничий відділ Київської митрополії Української Православної Церкви видав книги «Унія в Україні XX ст.» та «Римська унія - не для українців» священика Олексія Добоша, кандидата богослов'я. Усі матеріали цих видань подані на основі архівних даних, правових актів Греко-Католицької Церкви, досліджень найвидатніших українських учених та істориків української діаспори. Читачі зможуть дізнатись, як утворювалась унія, що собою являла та як запроваджувалась у життя, а також зрозуміти, що унія - це міф про національну гідність, світову велич і суспільну значимість Греко-Католицької Церкви. Унія - страшна правда, писана кров'ю нашого народу. З моменту її запровадження (1596 р.) усі чотириста років український народ на своїй закривавленій польсько-уніатським геноцидом душі викарбував зовсім інший висновок: «Римська унія - не для українців».

Книга «Унія в Україні XX ст.» розповість про те, як від народу приховувалася духовно-екклезіологічна пустота унії, взамін якої пропонувалася казочка про спасіння українців папою римським від свавілля польських панів, про те, якими страшними протиріччями наповнені чотири століття існування Брестської унії в усіх її аспектах - від конфесійно-політичного до індивідуального-пастирського.

Прес-служба Кам'янець-Подільської єпархії