УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 100 посетителей

Теги
секти церковна журналістика українська християнська культура церква та політика Археологія та реставрація монастирі та храми України іконопис молодь постать у Церкві Вселенський Патріархат розкол в Україні вибори милосердя Священний Синод УПЦ Президент Віктор Ющенко педагогіка Києво-Печерська Лавра комуністи та Церква Церква і політика Церква і влада УПЦ КП Мазепа шляхи єднання Митрополит Володимир (Сабодан) конфлікти Католицька Церква Доброчинність автокефалія Ющенко Голодомор 1020-річчя Хрещення Русі краєзнавство Патріарх Алексій II діаспора церква і суспільство забобони Церква і медицина Приїзд Патріарха Кирила в Україну УГКЦ Предстоятелі Помісних Церков


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Народні депутати пропонують нормативно закріпити набуття статусу юридичної особи релігійною організацією

  28 декабря 2007Ці та інші пропозиції передбачено у законопроекті про внесення змін до Закону «Про свободу совісті та релігійні організації». Зокрема, законопроектом (реєстр. № 1276) пропонується внести зміни до статей 13, 14, 15 цього закону, передбачивши, що релігійна організація набуває статусу юридичної особи з дня її державної реєстрації, тобто з дня внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про її реєстрацію. Про це 26 грудня повідомив офіційний веб-сайт Верховної Ради України.

Конкретизується також перелік підстав, при наявності яких релігійній організації можуть відмовляти в реєстрації її статуту (положення).

Крім того, розширюється перелік органів, до яких має право звертатися за необхідними роз'ясненнями орган, який здійснює реєстрацію статуту (положення) релігійної організації.

На думку автора, народного депутата Р. Ткача, прийняття законопроекту сприятиме усуненню суперечностей між законами «Про свободу совісті та релігійні організації» і «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та Цивільним кодексом України, а також вчасному розв'язанню проблемних питань, пов'язаних із реєстрацією статутів (положень) релігійних організацій.

РІСУ