УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 147 посетителей

Теги
Церква і політика Предстоятелі Помісних Церков Митрополит Володимир (Сабодан) розкол в Україні Голодомор Приїзд Патріарха Кирила в Україну церква і суспільство шляхи єднання Києво-Печерська Лавра діаспора конфлікти Вселенський Патріархат УПЦ КП секти милосердя українська християнська культура комуністи та Церква автокефалія монастирі та храми України церква та політика краєзнавство Президент Віктор Ющенко Доброчинність Мазепа Католицька Церква церковна журналістика Патріарх Алексій II вибори постать у Церкві молодь Церква і влада Священний Синод УПЦ забобони Археологія та реставрація іконопис Церква і медицина УГКЦ Ющенко 1020-річчя Хрещення Русі педагогіка


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Народні депутати пропонують нормативно закріпити набуття статусу юридичної особи релігійною організацією

  28 декабря 2007Ці та інші пропозиції передбачено у законопроекті про внесення змін до Закону «Про свободу совісті та релігійні організації». Зокрема, законопроектом (реєстр. № 1276) пропонується внести зміни до статей 13, 14, 15 цього закону, передбачивши, що релігійна організація набуває статусу юридичної особи з дня її державної реєстрації, тобто з дня внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про її реєстрацію. Про це 26 грудня повідомив офіційний веб-сайт Верховної Ради України.

Конкретизується також перелік підстав, при наявності яких релігійній організації можуть відмовляти в реєстрації її статуту (положення).

Крім того, розширюється перелік органів, до яких має право звертатися за необхідними роз'ясненнями орган, який здійснює реєстрацію статуту (положення) релігійної організації.

На думку автора, народного депутата Р. Ткача, прийняття законопроекту сприятиме усуненню суперечностей між законами «Про свободу совісті та релігійні організації» і «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та Цивільним кодексом України, а також вчасному розв'язанню проблемних питань, пов'язаних із реєстрацією статутів (положень) релігійних організацій.

РІСУ