УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 76 посетителей

Теги
церква та політика Ющенко 1020-річчя Хрещення Русі розкол в Україні секти Президент Віктор Ющенко краєзнавство Церква і політика Предстоятелі Помісних Церков конфлікти забобони Католицька Церква комуністи та Церква українська християнська культура постать у Церкві молодь Церква і влада Церква і медицина Патріарх Алексій II Митрополит Володимир (Сабодан) іконопис педагогіка церква і суспільство УГКЦ Вселенський Патріархат церковна журналістика автокефалія Голодомор вибори Доброчинність милосердя УПЦ КП діаспора Києво-Печерська Лавра Приїзд Патріарха Кирила в Україну Мазепа Священний Синод УПЦ Археологія та реставрація шляхи єднання монастирі та храми України


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Скасовано постанову Національної комісії регулювання електроенергетики України щодо пільг на використання природного газу релігійних організацій

  22 декабря 2009Новий підхід до тарифікації затверджений постановою НКРЕ №1398 скасував попредній, що передбачав пільгові ціни на природний газ.

Відповідно до урядових нормативних змін Національна комісія регулювання електроенергетики України (НКРЕ) встановила, що природний газ для усіх потреб релігійних організацій відпускається на рівні роздрібних цін, що використовуються для потреб населення, диференційованих залежно від річних обсягів споживання. При цьому зазначені ціни не поширюються на обсяги природного газу, у випадку його використання для виробничо-комерційної діяльності, - Інститут релігійної свободи.

Новий підхід до тарифікації затверджений постановою НКРЕ №1398 від 10.12.2009 року, з ухваленням якої втратила чинність попередня постанова НКРЕ №1129 от 01.10.2009 року, що передбачала зменшення ціни на природний газ лише для опалення культових споруд релігійних організацій.

Згідно нової постанови НКРЕ, копія якої знаходиться в розпорядженні ІРС, ціни на природний газ для потреб релігійних організацій залишились на тому ж рівні, що відповідає тарифам як для населення. Проте відтепер вони поширюються на усі потреби релігійних організацій, за виключенням обсягів газу, що використовуються для виробничо-комерційної діяльності.

Слід зауважити, що зазначені ціни також враховують податок на додану вартість, збір до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом.

Таким чином, для опалення культових споруд релігійних організацій встановлені такі самі ціни як для населення, що диференційовані залежно від річних обсягів споживання. Цим рішенням НКРЕ забезпечила реалізацію урядових змін, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №1239  від 18.11.2009 року.

Нові тарифи на природний газ для потреб релігійних організацій набули чинності з 10 грудня 2009 року.

 

Джерело: http://www.irs.in.ua