КИЇВ. Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала громадян у день голосування прийти на виборчі дільниці — «незважаючи на можливе розчарування чи зневіру в політиці та політиках» | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 169 посетителей

Теги
розкол в Україні іконопис Церква і політика конфлікти УПЦ КП українська християнська культура милосердя Археологія та реставрація Ющенко Церква і влада Вселенський Патріархат Католицька Церква автокефалія вибори церква і суспільство Церква і медицина монастирі та храми України забобони церква та політика Мазепа Приїзд Патріарха Кирила в Україну Доброчинність постать у Церкві Голодомор молодь УГКЦ Священний Синод УПЦ Патріарх Алексій II церковна журналістика Митрополит Володимир (Сабодан) краєзнавство педагогіка секти Києво-Печерська Лавра Президент Віктор Ющенко Предстоятелі Помісних Церков шляхи єднання комуністи та Церква 1020-річчя Хрещення Русі діаспора


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала громадян у день голосування прийти на виборчі дільниці — «незважаючи на можливе розчарування чи зневіру в політиці та політиках»

  02 февраля 20101 лютого Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила звернення до українського народу з нагоди другого туру виборів Президента України.

Члени ВРіЦО наголосили на тому, що це - важлива суспільна подія, «адже від того, хто очолюватиме нашу країну в наступні роки, значною мірою залежатиме майбутнє і суспільства, і кожного громадянина.

Україна - демократична держава, в якій громадяни мають право вільно обирати Президента країни. Це право - велике досягнення, але воно на кожного громадянина накладає і велику відповідальність. Тому ми закликаємо всіх виборців, незважаючи на можливе розчарування або зневіру в політиці та політиках, в день голосування прийти на виборчі дільниці та зробити усвідомлений вибір, віддати свій голос за ту особу, яка, на вашу думку, є гідною бути Президентом України - гарантом державної незалежності, суверенітету, суспільного і духовного розвитку народу».

Звертаючись до виборців,  ВРіЦО закликала кожного «керуватися не одноразовою особистою вигодою, а усвідомленням блага суспільства, моральними критеріями та власними світоглядними переконаннями. Ми в черговий раз застерігаємо всіх - не дайте себе купити, не продавайте свій голос за гроші, подачки чи обіцянки, будьте гідними високого звання Людини й Громадянина.


В світі немає держави без керівництва. Якщо ми будемо байдужі до вибору Президента або проголосуємо проти всіх - ми втратимо свій шанс, а вибір все одно буде зроблений, але вже без нашої участі. Цього не можна допустити, адже реалізація права вибору - це громадянський обов'язок. За підсумками виборів один з двох кандидатів на посаду Президента України очолить нашу державу. Від голосу кожного з вас значною мірою залежить - хто це буде. Тому прийдіть на виборчу дільницю і проголосуйте!». 

Звернення ВРЦ було також адресовано членам виборчих комісій, політикам, суддям, правоохоронцям та журналістам: «Пам'ятайте про свою відповідальність перед Богом та українським народом. Також ми закликаємо власників засобів масової інформації та журналістів подавати правдиву інформацію про кандидатів і перебіг виборчого процесу.

Ми закликаємо всіх віруючих посилено молитися про чесні й справедливі вибори, про обрання найбільш достойного кандидата на посаду Президента України. Ми сподіваємося, що український народ, кожен з вас, зробить мудрий і достойний вибір.

Нехай Україну і всіх вас благословить Господь!»

Повну версію звернення читайте на офіційному сайті Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій