ЛЬВІВ. Стартує ХІХ Міжнародна конференція «Історія релігій в Україні» | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Львовская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 160 посетителей

Теги
монастирі та храми України Ющенко церковна журналістика Митрополит Володимир (Сабодан) вибори церква і суспільство конфлікти Мазепа УГКЦ Церква і влада Президент Віктор Ющенко Церква і медицина Археологія та реставрація Приїзд Патріарха Кирила в Україну Доброчинність Предстоятелі Помісних Церков Вселенський Патріархат Церква і політика Священний Синод УПЦ молодь церква та політика Києво-Печерська Лавра комуністи та Церква забобони іконопис педагогіка діаспора секти 1020-річчя Хрещення Русі розкол в Україні Голодомор милосердя Патріарх Алексій II автокефалія Католицька Церква шляхи єднання УПЦ КП постать у Церкві українська християнська культура краєзнавство


Рейтинг@Mail.ru


ЛЬВІВ. Стартує ХІХ Міжнародна конференція «Історія релігій в Україні»

  14 мая 200913 травня у Львівському музеї історії релігії розпочинає свою роботу ХІХ Міжнародна конференція «Історія релігій в Україні».

Її постійні організатори Інститут релігієзнавства - філія Львівського музею історії релігії, Львівське відділення Інституту української археографії та джерелознавства імені М.Грушевського НАН України, відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.Сковороди НАН України.

Цьогоріч до організаторів конференції долучилися Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та відділ у справах релігій та національностей управління внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації.

Дев'ятнадцять років поспіль науковці-релігієзнавці збираються у Львівському музеї історії релігії, щоб обговорити різноманітні питання релігієзнавчого життя в Україні.

Науковці, мистецтвознавці, археологи, музеєзнавці з усіх областей України та з-за кордону привозять свої наукові надбання, розробки з історії та діяльності різних релігій, ведуть мову про богословську думку, пам'ятки сакрального мистецтва, охорону музейних пам'яток, піднімають важливі питання духовного життя.

До участі в роботі конференції зголосилося 260 учасників майже з усіх областей України, а також з Білорусі, Росії, Польщі, Литви, Угорщини, Словаччини, які заздалегідь надіслали свої виступи, що вже опубліковані у збірнику.

ХІХ Міжнародна конференція «Історія релігій в Україні» стартує 13 травня о 10 годині в приміщенні Львівського музею історії релігії (Львів, площа Музейна,1) й триватиме два дні.