УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Америка  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 240 посетителей

Теги
автокефалія УГКЦ Вселенський Патріархат УПЦ КП конфлікти діаспора Патріарх Алексій II Археологія та реставрація вибори Приїзд Патріарха Кирила в Україну Церква і політика українська християнська культура Священний Синод УПЦ Президент Віктор Ющенко милосердя іконопис 1020-річчя Хрещення Русі Мазепа розкол в Україні постать у Церкві Католицька Церква церква та політика церква і суспільство шляхи єднання краєзнавство Києво-Печерська Лавра секти Митрополит Володимир (Сабодан) забобони педагогіка Предстоятелі Помісних Церков Церква і влада Церква і медицина церковна журналістика молодь Доброчинність Ющенко комуністи та Церква монастирі та храми України Голодомор


Рейтинг@Mail.ru


США. Консорциум Unicode поддерживает церковно-славянский языкКонсорціум Unicode прийняв у першому читанні пропозицію щодо розширення подання церковнослов'янської мови.

9 лютого Технічний комітет Unicode схвалив символи, запропоновані для включення в міжнародний стандарт Співтовариством слов'янської типографіки (ССТ).

Після незначних змін у назвах заявка Співтовариства буде передана наступній інстанції - Другій робочій групі Міжнародної організації зі стандартизації (ISO WG2). Засідання цієї групи відбудеться наприкінці квітня 2006 року. На засіданні буде розглянуто заявку ССТ, після чого група ухвалить рішення щодо винесення документа на голосування.

Заявка ССТ у консорціум Unicode від 30 січня 2006 року була підтримана багатьма фахівцями в сфері літургіки та славістики, а також Видавничою радою Руської Православної Церкви, Інститутом російської мови РАН та Інститутом слов'янознавства РАН.

Передбачається, що після затвердження пропозицій ССТ Міжнародною організацією зі стандартизації ISO Unicode стане достатнім для набору новоцерковнослов'янських видань і багатьох історичних писемних пам'яток.

Прес-служба Співтовариства православних веб-розроблювачів

   
Символы, на которые подана заявка в консорциум Unicode

Символы, на которые подана заявка в консорциум Unicode