УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Америка  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 103 посетителей

Теги
українська християнська культура педагогіка Предстоятелі Помісних Церков вибори молодь Мазепа Голодомор Церква і влада церковна журналістика Президент Віктор Ющенко автокефалія розкол в Україні комуністи та Церква шляхи єднання милосердя 1020-річчя Хрещення Русі діаспора забобони конфлікти церква і суспільство церква та політика Доброчинність Вселенський Патріархат УГКЦ УПЦ КП іконопис монастирі та храми України Археологія та реставрація Приїзд Патріарха Кирила в Україну краєзнавство Ющенко Церква і медицина Священний Синод УПЦ Патріарх Алексій II Києво-Печерська Лавра постать у Церкві Митрополит Володимир (Сабодан) Католицька Церква секти Церква і політика


Рейтинг@Mail.ru


США. Консорциум Unicode поддерживает церковно-славянский языкКонсорціум Unicode прийняв у першому читанні пропозицію щодо розширення подання церковнослов'янської мови.

9 лютого Технічний комітет Unicode схвалив символи, запропоновані для включення в міжнародний стандарт Співтовариством слов'янської типографіки (ССТ).

Після незначних змін у назвах заявка Співтовариства буде передана наступній інстанції - Другій робочій групі Міжнародної організації зі стандартизації (ISO WG2). Засідання цієї групи відбудеться наприкінці квітня 2006 року. На засіданні буде розглянуто заявку ССТ, після чого група ухвалить рішення щодо винесення документа на голосування.

Заявка ССТ у консорціум Unicode від 30 січня 2006 року була підтримана багатьма фахівцями в сфері літургіки та славістики, а також Видавничою радою Руської Православної Церкви, Інститутом російської мови РАН та Інститутом слов'янознавства РАН.

Передбачається, що після затвердження пропозицій ССТ Міжнародною організацією зі стандартизації ISO Unicode стане достатнім для набору новоцерковнослов'янських видань і багатьох історичних писемних пам'яток.

Прес-служба Співтовариства православних веб-розроблювачів

   
Символы, на которые подана заявка в консорциум Unicode

Символы, на которые подана заявка в консорциум Unicode