УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Европа  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 97 посетителей

Теги
Церква і влада постать у Церкві педагогіка Митрополит Володимир (Сабодан) іконопис Президент Віктор Ющенко українська християнська культура конфлікти УГКЦ забобони автокефалія діаспора Предстоятелі Помісних Церков молодь комуністи та Церква УПЦ КП краєзнавство церква та політика Вселенський Патріархат монастирі та храми України Доброчинність Приїзд Патріарха Кирила в Україну Церква і політика церковна журналістика Мазепа Католицька Церква Священний Синод УПЦ церква і суспільство Києво-Печерська Лавра милосердя Ющенко шляхи єднання секти вибори Патріарх Алексій II Голодомор 1020-річчя Хрещення Русі Археологія та реставрація Церква і медицина розкол в Україні


Рейтинг@Mail.ru


ФРАНЦИЯ. Завершились юбилейные торжества по случаю 75-летия основания уникального центра русского православия во ФранцииСвятковим вечором завершилися ювілейні урочистості з нагоди 75-річчя заснування унікального центру російського православ'я у Франції - Трьохсвятительського подвор'я. Завдяки його створенню в Західній Європі вдалося зберегти екзархат Московського Патріархату Руської Православної Церкви.

Це подвор'я стало згодом кафедральним храмом Корсунської єпархії, що об'єднує парафії й громади Руської Православної Церкви у Франції, Іспанії, Італії, Португалії та Швейцарії. Нині на території Франції діють 7 парафій Корсунської єпархії, 3 монастирі та 1 скит, в Італії - майже 20 парафій і православних громад, 3 парафії та монастир - у Швейцарії, 6 парафій та монастир - в Іспанії.
Корсунська єпархія веде активну видавничу діяльність, при Трьохсвятительському подвор'ї працює церковнопарафіяльна школа й іконописний кружок.

Головними подіями ювілею стали концерт за участю чоловічого хору Стрітенського монастиря й виставка «Церква й духовне відродження Росії» у штаб-квартирі ЮНЕСКО. На російському цвинтарі в Сент-Женевьєв-де-Буа православне духовенство й гості з Росії звершили панахиду за покійними представниками російського рассеяния.

«Сьогодні Росія переживає період духовного відродження, - зазначив у вітальному відеопосланні, показаному в головній залі штаб-квартири ЮНЕСКО, Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій II. - І Руська Православна Церква готова засвідчити відродження православної культури, яке вважає своєю невід'ємною частиною». Святійший Патріарх Олексій подякував тим країнам, які у складні роки прийняли російську еміграцію й стали другою батьківщиною, надали підтримку й повагу з боку релігійних і культурних кіл.

А митрополит Смоленський і Калінінградський Кирил сказав, що «ЮНЕСКО, як міжнародна організація з питань освіти, науки й культури, розуміє, що Церква, у тому числі й Православна, відіграла величезну роль у становленні й розвитку національної культури, і те, що святкування ювілею подвор'я трьох святителів здійснюється в ЮНЕСКО, свідчить про визнання світовою громадськістю цієї ролі Руської Православної Церкви».

Православ'я. Ru