УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > СНГ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 58 посетителей

Теги
автокефалія Києво-Печерська Лавра конфлікти Вселенський Патріархат Церква і політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну Ющенко постать у Церкві Голодомор Археологія та реставрація Католицька Церква секти УПЦ КП церковна журналістика розкол в Україні Мазепа монастирі та храми України Митрополит Володимир (Сабодан) вибори Президент Віктор Ющенко церква і суспільство Церква і влада Священний Синод УПЦ УГКЦ Патріарх Алексій II Церква і медицина Доброчинність 1020-річчя Хрещення Русі українська християнська культура молодь церква та політика іконопис краєзнавство педагогіка Предстоятелі Помісних Церков забобони діаспора милосердя шляхи єднання комуністи та Церква


Рейтинг@Mail.ru


РОССИЯ. В издательстве «Глас» вышла книга «Святые воины»З благословення Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Олексія II у видавництві «Глас» вийшла книга «Святі воїни».

Видання із вступною статтею Предстоятеля Руської Церкви - одна з перших збірок житій святих воїнів, які поєднували подвиги ратного служіння земній Батьківщині з трудами в ім'я Батьківщини Небесної.

У вступному слові до читача Патріарх Олексій, зокрема, підкреслив: «Пам'ять про минуле допомагає нам зрозуміти сьогодення, і ми чітко бачимо, що для подолання труднощів, які стоять сьогодні перед нашою країною та її народом, необхідно насмаперед перемогти духовне розслаблення, дуже схоже з тим, що було на Русі в період внутрішніх міжусобиць понад півтисячі років тому. У минулі десятиліття наша Батьківщина пройшла через складні випробування, але це стало частиною нашого шляху до духовного відродження Російської держави. Майбутнє Росії повністю залежить від духовного стану кожного з нас, і нам, подібно до наших предків, потрібно звернутися до Бога й виконувати Його спасительні заповіді».

У книзі вміщено житія 20 святих воїнів - від Євстафія-Плакіди до адмірала Феодора Ушакова, - які жили у Давньому Римі, Візантії й на Русі. Житія розміщені у хронологічному порядку згідно з датою смерті святих. Як ілюстрації використано православні ікони й зображення святих, у тому числі й маловідомі.

Загальна редакція - митрополита Ташкентського й Середньоазійського Володимира, автор-укладач - Ольга Глаголєва.

Як зазначив у рецензії на книгу голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами й правоохоронними органами протоієрей Димитрій Смирнов, «житія святих воїнів написані нескладною, образною мовою, вони легко доступні для розуміння нецерковної людини. Простежується стильова єдність викладу, що робить житія легкими для викладу й переказу».

Надрукована в подарунковому виконанні шеститисячним тиражем, книга вже стала бібліографічною рідкістю. Чимало книг надійшло в бібліотеки шкіл і військових частин у рамках благодійної акції Руської Православної Церкви.

Патріархія.Ru