УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Азия и Африка  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 50 посетителей

Теги
педагогіка Доброчинність монастирі та храми України комуністи та Церква Церква і медицина вибори Археологія та реставрація 1020-річчя Хрещення Русі конфлікти Вселенський Патріархат Церква і влада Церква і політика автокефалія Києво-Печерська Лавра розкол в Україні Священний Синод УПЦ секти забобони Предстоятелі Помісних Церков Голодомор українська християнська культура Ющенко УГКЦ Президент Віктор Ющенко краєзнавство Мазепа Митрополит Володимир (Сабодан) церква і суспільство Католицька Церква іконопис молодь постать у Церкві милосердя УПЦ КП діаспора Приїзд Патріарха Кирила в Україну Патріарх Алексій II церковна журналістика шляхи єднання церква та політика


Рейтинг@Mail.ru


ИЗРАИЛЬ. В Иерусалиме архимандрит Елисей освятил офис иерусалимского отделения Императорского православного палестинского обществаУчора відбулося освячення офісу ієрусалимського відділення Імператорського православного палестинського товариства, яке звершив керівник Руської духовної місії в Єрусалимі архімандрит Єлисей. Він відвідав нове приміщення ієрусалимського відділення ІППТ разом з іншими членами місії.

ІППТ, створене в 1882 році указом імператора Олександра III, має багату історію діяльності на Близькому Сході. Понад 100 шкіл, будинки для паломників, подвор'я, храмобудівництво, духовно-просвітительська, наукова та місіонерська діяльність - це не повний перелік діяльності товариства на Святій Землі. Створення??? такого історичного феномену як Руська Палестина також здійснювалися багато в чому саме завдяки спільній діяльності Руської духовної місії та Імператорського православного палестинського товариства. Знаки товариства на історичних будівлях зі словами пророка Ісаї «Не замовкну заради Сіону й заради Єрусалима не заспокоюся» знайомі багатьом жителям Єрусалима.

Діяльність товариства після багаторічної перерви була відновлена 3 листопада 2005 року. У нових умовах на ієрусалимське відділення були покладені завдання з відновлення діяльності товариства безпосередньо у святому граді Єрусалимі.

Колись руська «Московія» у серці Єрусалима, що приймала багатотисячні каравани прочан, мала багато великих будинків, готелів для прочан, церков та лікарню. Нині від колишньої величі залишилися лише будинок РДМ, Троїцький собор і Сергієвське подвор'є ІППТ. Усе інше перейшло державі Ізраїль за угодою з радянським урядом. У будинку Сергіївського подвор'я нині знаходиться Міністерство сільського господарства держави Ізраїль та Ізраїльське товариство охорони природи, які платять орендну плату генеральному опікунові з Міністерства юстиції Ізраїлю. Історично частину Сергієвського подвор'я використовувало ІППТ для розміщення головного офісу. Однак з 1967 року, після розриву дипломатичних відносин радянської держави з державою Ізраїль, частина офісу перейшла ізраїльським організаціям, а інша частина - опечатана й знаходиться в занедбаному, аварійному стані. Кількаразові звернення ІППТ із проханням про повернення офісу законному власникові залишилися без відповіді. При цьому уряд Ізраїлю в листопаді місяця минулого року видав постанову про розгляд можливості розміщення на Сергієвському подвор'ї академії мистецтв «Бецалель».

Таким чином, товариство, маючи свій історичний будинок у центрі Єрусалима, сьогодні вимушене орендувати приміщення.

Православ'я.Ru