УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > СНГ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 182 посетителей

Теги
Археологія та реставрація церква та політика УГКЦ постать у Церкві монастирі та храми України Мазепа церковна журналістика УПЦ КП краєзнавство 1020-річчя Хрещення Русі Церква і медицина розкол в Україні українська християнська культура Митрополит Володимир (Сабодан) секти Церква і політика педагогіка діаспора Католицька Церква автокефалія забобони комуністи та Церква шляхи єднання Предстоятелі Помісних Церков милосердя Доброчинність Приїзд Патріарха Кирила в Україну Вселенський Патріархат вибори Києво-Печерська Лавра Голодомор Президент Віктор Ющенко Патріарх Алексій II іконопис конфлікти молодь Священний Синод УПЦ церква і суспільство Ющенко Церква і влада


Рейтинг@Mail.ru


РОССИЯ. В издательстве Свято-Тихоновского университета вышла книга «Изъятие церковных ценностей в Москве в 1922 году. Сборник документов из фонда Реввоенсовета Республики»У видавництві Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету тиражем 1 000 екземплярів вийшла книга «Вилучення церковних цінностей у Москві в 1922 році. Збірник документів з фонду Реввійськради Республіки». Книга містить наукову публікацію документів з фонду Російського державного військового архіву про підготовку й проведення навесні 1922 року військової операції з насильницького вилучення цінностей з храмів Москви.

Щедро ілюстрований збірник має детальний науково-довідковий апарат. Він призначений для істориків, викладачів і студентів світських і духовних навчальних закладів, а також для широкого кола читачів, які цікавляться історією Руської Православної Церкви.

Видання підготовлене Православним Свято-Тихонівським гуманітарним університетом і Російським державним військовим архівом відповідно до Угоди про співробітництво між Росархівом і Московською Патріархією від 18 грудня 2003 року.

Седмиця.Ru