УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Америка  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 112 посетителей

Теги
іконопис розкол в Україні молодь Предстоятелі Помісних Церков краєзнавство Священний Синод УПЦ українська християнська культура Церква і влада автокефалія Голодомор забобони Археологія та реставрація Мазепа Церква і політика шляхи єднання Митрополит Володимир (Сабодан) Президент Віктор Ющенко Патріарх Алексій II Доброчинність педагогіка монастирі та храми України Ющенко Вселенський Патріархат конфлікти Церква і медицина секти церковна журналістика вибори діаспора постать у Церкві милосердя УГКЦ церква і суспільство 1020-річчя Хрещення Русі Києво-Печерська Лавра Католицька Церква комуністи та Церква церква та політика УПЦ КП Приїзд Патріарха Кирила в Україну


Рейтинг@Mail.ru


США. Почетным свидетелем воссоединения Русской Православной Церкви Заграницей с Московским Патриархатом выступит Сербская ЦерковьВсезакордонний Собор дасть змогу ієрархам Руської Православної Церкви Закордоном (РПЦЗ) почути думку духовенства й простих віруючих про відновлення єдності з Церквою на Батьківщині й прийняти відповідне рішення, вважають у Московському Патріархаті.

«Головна тема Собору, що відбудеться 6-14 травня в Сан-Франциско, - це обговорення характеру взаємин Руської Закордонної Церкви з Церквою на Батьківщині», - сказав напередодні Собору секретар з міжправославних відносин Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату протоієрей Миколай Балашов. Він висловив надію на те, що Всезакордонний Собор дасть змогу ієрархам РПЦЗ почути думки духовенства й мирян, які, безсумнівно, будуть враховуватися Архієрейським Собором Руської Закордонної Церкви при прийнятті подальших рішень, що стосуються відносин з Московським Патріархатом.
Отець Миколай сказав, що Всезакордонний Собор - видатна подія в житті Руської Закордонної Церкви та її віруючих. Він також підкреслив, що за роки, які минули від часу вимушеної еміграції в період громадянської війни, це четверте зібрання.
За словами отця Миколая, відразу після закриття Всезакордонного відбудеться Архієрейський Собор. На ньому, виходячи з підсумків Всезакордонного Собору, архієреї РПЦЗ приймуть церковно-канонічне рішення про відновлення єдності Руської Церкви.  Разом з тим він зазначив, що Всезакордонний Собор є внутрішнім заходом Руської Православної Церкви Закордоном, й існуючі плани його проведення не включають запрошення делегатів або спостерігачів з боку Московського Патріархату.

«Наскільки нам відомо, як доповідач на Всезакордонний Собор запрошений митрополит Чорногорський і Приморський Амфілохій. Це, на наш погляд, є даниною тривалим і дружнім відносинам, які пов'язують Руську Закордонну Церкву з Сербським Патріархатом відтоді, коли її діяльність здійснювалася на території Сербії», - сказав протоієрей Миколай.

«Единое Отечество»