УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Азия и Африка  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 63 посетителей

Теги
церква та політика Священний Синод УПЦ Приїзд Патріарха Кирила в Україну вибори автокефалія Археологія та реставрація Католицька Церква забобони церковна журналістика милосердя діаспора конфлікти краєзнавство монастирі та храми України постать у Церкві Церква і медицина Патріарх Алексій II Церква і влада церква і суспільство Доброчинність Ющенко розкол в Україні 1020-річчя Хрещення Русі шляхи єднання Президент Віктор Ющенко Церква і політика Києво-Печерська Лавра УГКЦ Предстоятелі Помісних Церков секти Голодомор УПЦ КП іконопис українська християнська культура Митрополит Володимир (Сабодан) комуністи та Церква педагогіка Вселенський Патріархат Мазепа молодь


Рейтинг@Mail.ru


ИЗРАИЛЬ. Обнаружен библейский город времен СоломонаДавнє єврейське місто, що існувало в часи легендарного царя Соломона, було виявлене під час розкопок у районі арабського селища Кфар Кана, розташованого до північ від Назарета, у Галілеї. Руїни міста знаходяться саме під Кфар Кана (Кана Галілейська). Розкопки проводять місцеві археологи під контролем Управління старовини Ізраїлю.

Багато з людей, які не вірують у Бога, протягом не одного десятиліття намагаються довести, що Євангеліє не дає правдивої інформації. У цьому напрямку багато років працювали співробітники факультету наукового атеїзму Московського державного університету. Але з фактами не посперечаєшся.

Знаменита Кана Галілейська згадується також у Євангелії від Іоанна. Вона пов'язана з першим дивом, яке зробив Ісус Христос, - перетворенням води на вино. У Талмуді це поселення відоме як місце проживання коенів, іудейських священнослужителів.

Пізніше на тому ж місці, тобто в ближчому до поверхні пласті знаходилося ще одне єврейське поселення, вік якого датується періодом римських завоювань.

Серед інших знахідок учених - підземні тунелі, викопані євреями, які захищали місто від римських легіонів під час так званого Великого повстання у 66 році нашої ери.

Дослідження свідчать, що єврейське поселення існувало тут до XVII століття.

Нагадаємо, що рік тому археологи встановили місцезнаходження священної для християн Сілоамської купелі. В Євангелії від Іоанна Христос направив сліпого вмитися в цьому місці, й той прозрів.

Подробиці.UA