УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Европа  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 100 посетителей

Теги
Священний Синод УПЦ секти церква та політика Ющенко Вселенський Патріархат Церква і медицина автокефалія Католицька Церква Митрополит Володимир (Сабодан) монастирі та храми України Археологія та реставрація Приїзд Патріарха Кирила в Україну вибори Церква і влада Предстоятелі Помісних Церков Києво-Печерська Лавра комуністи та Церква Президент Віктор Ющенко Церква і політика Голодомор постать у Церкві краєзнавство Мазепа шляхи єднання молодь церква і суспільство церковна журналістика педагогіка українська християнська культура УГКЦ 1020-річчя Хрещення Русі УПЦ КП Доброчинність милосердя іконопис Патріарх Алексій II конфлікти розкол в Україні діаспора забобони


Рейтинг@Mail.ru


БОЛГАРИЯ. Скончался один из ведущих специалистов страны по догматическому богословию профессор Тотю КоевУ четвер, 20 квітня, перестало битися серце одного із провідних болгарських фахівців з догматичного богослов'я Тотю Коєва. Він працював на професорській посаді викладачем догматизму на богословському факультеті Софійського університету імені святого Климента Охрідського. 

Професор Т. Коєв народився 7 жовтня 1928 року. У 1951-у році закінчив Духовну академію (Богословський факультет) при Софійському університеті імені святого Климента Охрідського. У 1955-му році захистив дисертацію і йому було присвоєно ступінь доктора богослов'я за твір «Догматичні визначення віри перших чотирьох Вселенських Соборів».

З 1955-го по 1960-й роки Т. Коєв був асистентом по догматичному богослов'ю в Софійській Духовній академії і до 1968-го року також викладав в Духовній семінарії.

У 1969-у році він проходив спеціалізацію в богословській школі Мюнстера (Німеччина), а

з 1969-го року - старший викладач Духовної академії при Софійському університеті імені святого Климента Охрідського.

У 1971 році Т. Коєв одержав доцентуру за твір «Походження і зміст Халкидонського визначення віри».

У 1976-у році Т. Коєву було присвоєно звання професора догматичного богослов'я. Його зусиллями був розроблений курс по порівняльному богослов'ю, який зараз активно використовується в освітніх установах .

Т. Коєв є засновником і до 1991 року першим деканом Православного богословського факультету університету імені святого Кирила і Мефодія у Велико-Тирново.

РЕЛІГІЯ БГ