УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Европа  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 291 посетителей

Теги
Археологія та реставрація розкол в Україні Священний Синод УПЦ Церква і медицина Церква і політика автокефалія Предстоятелі Помісних Церков Вселенський Патріархат Президент Віктор Ющенко Доброчинність Приїзд Патріарха Кирила в Україну монастирі та храми України іконопис педагогіка постать у Церкві секти конфлікти забобони Ющенко 1020-річчя Хрещення Русі комуністи та Церква церква та політика Церква і влада краєзнавство милосердя УГКЦ вибори Митрополит Володимир (Сабодан) українська християнська культура Патріарх Алексій II Голодомор діаспора Києво-Печерська Лавра Католицька Церква Мазепа церква і суспільство шляхи єднання УПЦ КП молодь церковна журналістика


Рейтинг@Mail.ru


БЕЛЬГИЯ-ФРАНЦИЯ. В Брюсселе состоялась презентация книги митрополита Кирилла «Евангелие и свобода. Традиционные ценности в секулярном обществе»Три дні триватиме візит митрополита Смоленського й Калінінградського Кирила в Бельгію та Францію. Голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків (ВЗЦЗ) Московського Патріархату представить у цих країнах свою нову книгу «Євангеліє та свобода. Традиційні цінності в секулярному суспільстві», видану в Парижі французькою мовою видавництвом «Серф».

Ця праця містить статті, проповіді та виступи митрополита Смоленського й Калінінградського Кирила. У ній досліджуються такі базові проблеми сучасного суспільства, як права людини, міжкультурний і міжконфесійний діалог, взаємини науки й релігії, місце православ'я в сучасній Європі; докладно розглядаються проблеми освіти й виховання та роль моральності в системі освіти.
Передмовою є бесіда митрополита Кирила з видавцями книги, в якій він ділиться спогадами про період радянських гонінь на Церкву та її відродження.
У п'ятницю, 16 червня, глава ВЗЦЗ прибув у Францію, де з нагоди випуску видавництвом «Серф» ювілейного 500-го тому серії «Християнські джерела» представив свою книгу та виступив з доповіддю на тему «Присутність і місія Руської Православної Церкви у світі».

У суботу, 17 травня, митрополит Кирил відвідає Інститут християнських джерел у Ліоні, науковий центр, що займається підготовкою всесвітньо відомої патрологічної серії. Нагадаємо, що раніше видавництво «Серф» оголосило про започаткування серії «Християнські джерела» російською та грецькою мовами, а ювілейним томом «Християнських джерел» стало видання праці священномученика Кипріана Карфагенського «Єдність Церкви».
ІТАР-ТАРС