УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Европа  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 236 посетителей

Теги
Доброчинність Католицька Церква Ющенко секти 1020-річчя Хрещення Русі Президент Віктор Ющенко церква та політика педагогіка Митрополит Володимир (Сабодан) Священний Синод УПЦ комуністи та Церква Вселенський Патріархат Археологія та реставрація іконопис конфлікти вибори автокефалія УГКЦ Предстоятелі Помісних Церков монастирі та храми України УПЦ КП Церква і політика краєзнавство забобони Церква і влада шляхи єднання Мазепа розкол в Україні церковна журналістика українська християнська культура молодь Патріарх Алексій II милосердя церква і суспільство Приїзд Патріарха Кирила в Україну постать у Церкві Голодомор діаспора Церква і медицина Києво-Печерська Лавра


Рейтинг@Mail.ru


БЕЛЬГИЯ. Европейский Парламент принял окончательный вариант доклада «О недискриминации и обеспечении равных возможностей»13 червня в ході пленарної сесії Європейського Парламенту переважною більшістю голосів була прийнята доповідь по «Рамковій стратегії ЄС у сфері недискримінації й забезпеченні рівних можливостей» підготовлений членом Комітету із цивільним волям, правосуддю й внутрішнім справам Т.А.Жданок.

У процесі підготовки документа взяло активну участь Представництво Російської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях у рамках експертно-консультативної взаємодії з депутатами - членами Комітету. Результатом цієї взаємодії стало включення в підсумковий текст доповіді поняття «розподільної справедливості».

Даний принцип, що дозволяє реалізовувати колективні права уразливих груп населення, головним чином, етнічних меншостей у Європі, стане основою для розробки системи так званих «позитивних дій». Ця система буде застосовуватися Європейським Союзом для забезпечення пропорційного представництва різних груп населення ЄС у всіх сферах життя, у тому числі в політику й державному керуванні.

Прийнятий Європейським Парламентом документ свідчить про те, що, поряд з характерним для секулярной Європи розумінням прав людини, у європейському законодавстві починає знаходити своє місце тема «групових прав».

Представництво виражає надію на те, що прийняття Стратегії по недискримінації дозволить якісно підвищити рівень соціальної інтеграції православного російськомовного населення в ряді країн Європейського Союзу. Представництво задоволене тим, що запропоновані поруч депутатів виправлення до документа, що включали згадування про сексуальні меншості, не знайшли підтримки депутатів і були відхилені. Разом з тим, викликає певне розчарування той факт, що під тиском фракції Європейської народної партії з тексту було виключене згадування про «негромадян», як найбільш уразливої в правовому й соціальному відношенні групи населення в ряді держав Балтії.

На жаль, це свідчить також про певну ціннісну кризу Європейської народної партії, усе більше отходящей від традиційних основ християнської демократії, немислимої без таких цінностей, як солідарність, в ім'я тактичного союзу із правлячими правими партіями в ряді європейських країн.

Прес-служба Представництва Російської Православної Церкви
 при європейських міжнародних організаціях