УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Европа  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 133 посетителей

Теги
Києво-Печерська Лавра педагогіка Ющенко постать у Церкві Церква і влада церковна журналістика розкол в Україні Вселенський Патріархат краєзнавство УГКЦ Церква і політика милосердя Археологія та реставрація монастирі та храми України церква та політика Митрополит Володимир (Сабодан) автокефалія українська християнська культура вибори діаспора шляхи єднання забобони Доброчинність Голодомор Предстоятелі Помісних Церков молодь секти Католицька Церква Президент Віктор Ющенко Священний Синод УПЦ конфлікти Приїзд Патріарха Кирила в Україну Церква і медицина 1020-річчя Хрещення Русі УПЦ КП іконопис Патріарх Алексій II комуністи та Церква Мазепа церква і суспільство


Рейтинг@Mail.ru


БЕЛЬГИЯ. Вышел в свет 100-й выпуск электронного бюллетеня «Europaica»Вийшов 100-й випуск електронного бюлетеня «Europaica», який видає Представництво Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях англійською, французькою та німецькою мовами.

Перший випуск бюлетеня брюссельське Представництво Московського Патріархату розіслало в листопаді 2002 року. Нині бюлетень є найбільшим багатотиражним православним виданням у Західній Європі й одним з найвідоміших і найбільш читабельних християнських електронних видань. Кількість його передплатників перевищує 6000 чоловік, реальна ж аудиторія набагато більша, тому що багато адрес передплатників є колективними, і, крім того, більшість матеріалів передруковуються іншими періодичними виданнями й електронними ЗМІ.

Всі матеріали бюлетеня розміщуються на Інтернет-сайті Представництва Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях за адресою: http://orthodoxeurope.org. Нині сайт став найбільшим електронним ресурсом, що містить понад тисячу матеріалів різними мовами.

Як додаток до бюлетеня «Europaica» видається інформаційний бюлетень «Православ'я в Європі» російською мовою. Підписатися на електронний бюлетень «Europaica» англійською, французькою і німецькою мовами можна тут: http://orthodoxeurope.org/subscribe.aspx. Підписка на російськомовний додаток до бюлетеня доступна за посиланням:

http://orthodoxeurope.org/subscribe_ru.aspx.

Патріарх Московський і всієї Русі Алексій II звернувся з вітанням до  редакційного колективу й читачів електронного бюлетеня «Europaica»:

«Щиро вітаю редакційний колектив і читачів електронного бюлетеня «Europaica» у зв'язку з виходом ювілейного, 100-го випуску цього видання.

Сьогодні, коли Руська Православна Церква відроджується після сімдесяти років гонінь, коли вона стала повноправним учасником громадського життя в Росії та за її межами, подібне видання вкрай актуальне та вчасне.

Руська Церква, що має кілька єпархій, сотні парафій і мільйони віруючих на території Європейського Союзу, бере активну участь у творенні нового вигляду нашого континенту. Завдання Церкви - нагадувати Європі про її християнське коріння, протистояти натиску агресивного секуляризму та захищати традиційні цінності. Активну роль у виконанні цього шляхетного завдання відіграє Представництво Московського Патріархату при європейських міжнародних організаціях.

На сторінках бюлетеня «Europaica» висвітлюється внутрішнє життя й зовнішня діяльність Руської Православної Церкви, публікуються документи, що показують її позицію щодо актуальних питань сучасності, розгортається дискусія про роль і місце традиційних моральних цінностей у житті сучасної Європи. Матеріали видання звернені до широкого кола читачів: богословів і політиків, дипломатів і парламентаріїв, священнослужителів і мирян, православних віруючих та представників інших християнських конфесій, а також інших релігій - словом, до всіх тих, кому небайдуже майбутнє європейського континенту та народів, що його населяють.

Закликаю благословення Боже на всіх співробітників Представництва Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях і бажаю їм допомоги Божої. Воістину, "праця ваша не марна перед Господом". Всім читачам бюлетеня бажаю миру, здоров'я, благополуччя й успіху в добрих справах».

Представництво Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях