УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > Европа  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 216 посетителей

Теги
Церква і медицина Священний Синод УПЦ Голодомор Католицька Церква краєзнавство молодь Церква і влада церква та політика Церква і політика Археологія та реставрація вибори церковна журналістика розкол в Україні Приїзд Патріарха Кирила в Україну УПЦ КП діаспора Митрополит Володимир (Сабодан) Мазепа монастирі та храми України постать у Церкві комуністи та Церква конфлікти українська християнська культура Вселенський Патріархат іконопис педагогіка Предстоятелі Помісних Церков 1020-річчя Хрещення Русі автокефалія милосердя забобони церква і суспільство УГКЦ Патріарх Алексій II Києво-Печерська Лавра шляхи єднання Президент Віктор Ющенко секти Доброчинність Ющенко


Рейтинг@Mail.ru


ФИНЛЯНДИЯ. Прошла международная конференция, посвященная православному школьному образованиюПротягом 28 липня - 2 серпня у Ново-Валаамському монастирі (Фінляндія) тривала конференція «Цілісна християнська освіта», присвячена проблемам викладання Закону Божого в загальноосвітніх і парафіяльних школах.

Конференцію організувала Валаамська мирська академія та Всесвітня співдружність православної молоді «Синдесмос». Форум зібрав православних педагогів і фахівців у галузі православної освіти з Греції, Кіпру, Росії, Сербії, США, України та ПАР. Руську Православну Церкву на конференції представляв помічник голови відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату священик Сергій Говорун. Учасники форуму поділилися досвідом викладання Закону Божого та християнської етики в школах, а також обговорювали питання, пов'язані з православним підходом до освіти. Представник Руської Православної Церкви розповів про ситуацію з державною акредитацією церковних навчальних закладів у Росії.

Церковні діячі багатьох країн православного світу беруть активну участь у вирішенні питання про викладання Закону Божого в школах. На цьому шляху вже є значні досягнення. Зокрема в багатьох єпархіях Росії вже давно викладаються уроки релігії в шкільних закладах. З вересня цього року планується введення Закону Божого в освітню програму українських шкіл. І це далеко не все те, чого вдалося досягти Церкві на шляху духовної освіти молоді. Православні священики проводять активну місіонерську діяльність в армії, інтернатах та дитячих виправних колоніях.

За час роботи конференції її учасники відвідали жіночий монастир Лінтула, зустрілися з Архієпископом Карельським і всієї Фінляндії Львом та ігуменом Ново-Валаамського монастиря архімандритом Сергієм.

Патріархія.ru