Священний Синод УПЦ | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Главная >   
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 174 посетителей

Теги
Доброчинність Митрополит Володимир (Сабодан) краєзнавство Церква і медицина шляхи єднання Мазепа автокефалія Католицька Церква педагогіка діаспора Церква і влада милосердя Церква і політика Голодомор Предстоятелі Помісних Церков забобони молодь іконопис постать у Церкві секти вибори Приїзд Патріарха Кирила в Україну монастирі та храми України Ющенко церква і суспільство Патріарх Алексій II церква та політика Вселенський Патріархат Священний Синод УПЦ 1020-річчя Хрещення Русі Президент Віктор Ющенко церковна журналістика конфлікти українська християнська культура Києво-Печерська Лавра комуністи та Церква УПЦ КП розкол в Україні Археологія та реставрація УГКЦ


Рейтинг@Mail.ru


Священний Синод УПЦ


26 февраля 2010


Відповідне Звернення буде направлено Главі держави.


26 февраля 2010


Віднині видання та розповсюдження книжкової й друкованої продукції носитиме більш централізований характер.


26 февраля 2010


Священний Синод висловив стурбованість у зв'язку зі зверненням Тернопільської обласної ради та ухвалив направити відповідні листи до Президента України В.Ф. Януковича та Прем'єр-міністра України Ю.В. Тимошенко.


26 февраля 2010


Рішення про відкриття нових обителей прийняв на своєму засіданні Священний Синод УПЦ.


26 февраля 2010


Синод направив звернення до Президента України Віктора Януковича, розглянув питання привезення чудотворної «Віфлеємської» ікони Божої Матері, підготовки до святкування 75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира, заснування нового ордену УПЦ та інше.


27 ноября 2009


Звіти голів Синодальних відділів та комітетів Української Православної Церкви за рік, що минає, були зачитані на розширеному засіданні Священного Синоду УПЦ, що відбувся 24 листопада.


25 ноября 2009


Про це йшлося на засіданні Священного Синоду УПЦ. Також Синод закликав піднести молитви за спокій душі новопреставленого Патріарха Павла та благословив заснувати нові ордени УПЦ. 


25 ноября 2009


Вікаріїв призначено в Луганську та Дніпропетровську єпархії, новий правлячий архієрей очолить Кременчуцьку кафедру.


25 ноября 2009


Священний Синод благословив місцеве прославлення святої Анастасії Київської, ухвалив відкриття на її честь жіночої обителі на Київщині та заснування ще чотирьох монастирів у єпархіях Української Православної Церкви.


25 ноября 2009


На розширеному засіданні, що відбулося зранку, 24 листопада, Синод заслухав звіти голів Синодальних відділів, комісій та комітетів.


25 ноября 2009


Розглянувши інформацію про хід підготовки до діалогу між УПЦ та УПЦ КП, Синод наголосив на необхідності продовжувати пошуки шляхів приєднання до Матері-Церкви тих, хто на даний час перебуває поза духовно-канонічним спілкуванням із нею.


24 ноября 2009


Упродовж першої половини дня, під час розширеного засідання Синоду, звітували про річну діяльність голови Синодальних відділів та комісій, а далі робота Синоду продовжилася у закритому форматі.

 
16 September 2009


 
11 September 200909 September 2009


Чергове засідання Синоду відбулося в Почаївській Лаврі, куди архієреї з багатьох єпархій Української Православної Церкви прибули на урочистості з нагоди 350-річчя обрітення мощей преподобного Іова Почаївського.


09 September 2009


Відновлено роботу Синодальної комісії УПЦ по діалогу з УАПЦ та створено робочу групу для підготовки діалогу з УПЦ-КП.


09 September 2009


Окрема подяка пролунала на адресу керівництва держави, міністра МВС, голів адміністрацій, а також правлячих архієреїв тих єпархій, які відвідав Патріарх.


09 September 2009


Із початку 2009 року на ім'я Його Блаженства надійшли рапорти керуючих Тернопільською, Білоцерківською, Сумською та Чернігівською єпархіями про спроби та захоплення храмів представниками УПЦ-КП за підтримки представників органів державної влади.


09 июля 2009


Правлячого архієрея Джанкойської єпархії призначено вікарієм в Рівненську; за хід робіт із будівництва Кафедрального собору УПЦ відповідатиме митрополит Софроній; нових намісників затверджено в монастирях Хустської, Сарненської, Житомирської та Київської єпархій.


09 июля 2009


Віднині у Церкві є відділи у справах пастирської опіки тюремної системи та у справах сім'ї. Місія духовної просвіти називатиметься Інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ.


09 июля 2009


Священний Синод УПЦ благословив проведення ходу з нагоди святкувань 450-річчя принесення на Волинь шанованого Почаївського образа.


09 июля 2009


До лику місцевошанованих святих причислено ігуменю Рафаїлу (Тертацьку), Черкаська єпархія, а також монахиню Єлену (Бахтеєву), Київська єпархія.


09 июля 2009


У прийнятому сьогодні зверненні до духовенства та віруючих Синод висловив сподівання, що майбутній Патріарший візит сприятиме утвердженню церковної єдності в Україні і закликав віруючих гідно зустріти Його Святість як Архіпастиря, що благовіствує мир.

 
18 июня 200914 April 2009


Священний Синод затвердив програму урочистостей: у Почаївській Лаврі відбудеться тематична конференція, а в день ювілею богослужіння в монастирі очолить Святіший Патріарх Кирил.


14 April 2009


Нові імена віднині значаться у святцях Київщини, Чернігівщини, Полтавщини, Сумщини та на Закарпатті.


14 April 2009


Священний Синод УПЦ затвердив склад Комісії з підготовки візиту Патріарха в Україну та звернувся до керівництва нашої держави з проханням всіляко сприяти організації приїзду Першосвятителя влітку цього року.


14 April 2009


У Запорізькій єпархії новий архієрей, змінено титул єпископа Новокаховського, а в Конотопі клірика позбавлено сану.


25 марта 2009


Обсуждение Концепции состоялось ранее на официальном сайте УПЦ.


25 марта 2009


Также Священный Синод просит всех православных христиан вознести молитвы Милосердному Богу и Пречистой Деве Марии о наискорейшем возвращении святого образа.


25 марта 2009


Создать специальную комиссию по подготовке празднований торжественных дат было решено на заседании Священного Синода УПЦ.


25 марта 2009


В течение двух недель святыня будет находиться в Киеве, а затем посетит 9 областных центров на Западе, Юге и Востоке Украины.


25 марта 2009


Украинские архиереи надеются, что предстоящий визит окажет содействие укреплению церковного единства и преодолению церковных расколов на Украине.


25 марта 2009


Изменения коснулись Хустской и Конотопской епархий.

 
25 декабря 2008


 
25 декабря 2008


 
25 декабря 2008


 
04 декабря 200828 ноября 2008


Колишній проповідник «чину всенародного покаяння», вчення про «царя-іскупителя», боротьби з ідентифікаційними кодами та прихильник канонізації Распутіна визнав свої помилки.


18 ноября 2008


Прес-секретар Предстоятеля УПЦ вважає коментар голови прес-служби УПЦ, у якому той назвав помилкою вживання слова «геноцид» у зверненні Синоду щодо Голодомору, приватною думкою, що не збігається із церковною позицією.


18 ноября 2008


Синод также благословил проведение Собора епископов УПЦ 22 ноября и создание катехизаторско-регентского духовного училища, иконописной школы в Киевской епархии.

 
17 ноября 200812 ноября 2008

Бурега В. В.

Круг рассмотренных Синодом вопросов оказался достаточно широким. Кроме решения текущих проблем церковной жизни были также затронуты вопросы межправославных отношений, церковной дисциплины и другие.


12 ноября 2008


Об этом идет речь в соответствующих журналах заседаний Священного Синода УПЦ, который состоялся 11 ноября.


12 ноября 2008


Решением Священного Синода УПЦ утверждено празднование дня памяти Варгольской и Дубовицкой икон Божьей Матери.


12 ноября 2008


Крім того, було вирішено продовжити Всеукраїнський збір пожертв на будівництво святині.


11 ноября 2008


Подібні рішення торкнулись Олександрійської та Уманської єпархій.


11 ноября 2008


Керуючись Статутом про управління УПЦ, ухвалено рішення відкликати благословення на діяльність політично заангажованих неправославних організацій.


11 ноября 2008


За рішенням Священного Синоду, жодна хресна хода не може проходити під політичними гаслами або бути присвячена подіям політичного життя.


11 ноября 2008


В специальном Обращении Священного Синода Голодомор назван геноцидом, целью которого было уничтожить саму душу народа и привести ее к полному духовному рабству.