УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > СНГ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 97 посетителей

Теги
Доброчинність Патріарх Алексій II церква і суспільство милосердя іконопис Митрополит Володимир (Сабодан) церковна журналістика Священний Синод УПЦ шляхи єднання розкол в Україні українська християнська культура постать у Церкві секти Голодомор автокефалія комуністи та Церква Києво-Печерська Лавра діаспора Президент Віктор Ющенко УГКЦ молодь УПЦ КП краєзнавство церква та політика Археологія та реставрація Приїзд Патріарха Кирила в Україну Мазепа забобони Предстоятелі Помісних Церков Вселенський Патріархат монастирі та храми України педагогіка 1020-річчя Хрещення Русі Церква і медицина вибори Ющенко Католицька Церква Церква і політика Церква і влада конфлікти


Рейтинг@Mail.ru


МОСКВА. Православная гимназия принимает на полное обеспечение детей из малообеспеченных семейЗ благословення Святійшого Патріарха Московського та всієї Русі Олексія II у селищі Ольсово Дмитрівського району Московської області створюється православна Свято-Олексіївська гімназія. Вона буде зареєстрована у формі недержавної освітньої установи й прийме на повний пансіон дітей від чотирьох до десяти років з православних родин, які потребують допомоги та підтримки.

Вибір такої організаційно-правової форми продиктований бажанням створити найбільш сприятливі умови для виховання й освіти дітей-сиріт і уникнути в назві установи штампів та ярликів, що нагадують дітям про їхню сирітську долю.
Головним завданням гімназії є виховання дітей у дусі християнської любові й патріотизму на основі найкращих зразків і традицій православної культурно-історичної спадщини Росії.

Загальна площа навчальних і житлових приміщень гімназії - близько 2500 квадратних метрів - дасть змогу прийняти на повний пансіон, виховання й навчання до 30 дітей-сиріт. Перевага в прийнятті дітей віддається сиротам, дітям з родин священнослужителів, що залишилися без годувальника, а також з неповних і багатодітних сімей при обов'язковому благословенні духівника дитини.

Всі витрати, пов'язані з фінансуванням гімназії, взяв на себе Фонд підтримки ветеранів Вітчизни.

За матеріалами сайтів Агентство соціальної інформації та Свято-Олексіївської гімназії