УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > СНГ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 274 посетителей

Теги
краєзнавство Археологія та реставрація постать у Церкві Церква і медицина Патріарх Алексій II Ющенко Церква і влада розкол в Україні Католицька Церква Доброчинність комуністи та Церква конфлікти молодь забобони УПЦ КП церква та політика Церква і політика секти діаспора українська християнська культура 1020-річчя Хрещення Русі автокефалія Вселенський Патріархат Президент Віктор Ющенко Мазепа Приїзд Патріарха Кирила в Україну Предстоятелі Помісних Церков вибори іконопис педагогіка церковна журналістика шляхи єднання УГКЦ Києво-Печерська Лавра Священний Синод УПЦ монастирі та храми України Митрополит Володимир (Сабодан) милосердя Голодомор церква і суспільство


Рейтинг@Mail.ru


ЧУВАШИЯ. Педагоги и священники обсудили вопросы духовного воспитания детейУ Чувашії триває конференція «Духовно-моральне виховання дітей і молоді», в якій беруть участь викладачі гуманітарних наук і предметів художньо-естетичного циклу, методисти органів управління освіти й керівники методоб'єднань, які контролюють питання виховання, заступники директорів з виховної роботи, психологи, соціальні педагоги, а також представники Чебоксарсько-Чуваської єпархії. Учасники форуму зібралися в приміщенні гімназії №6 міста Алатир, де відбулося пленарне засідання. У рамках конференції працюють три секції та два майстри-класи, де обговорюються такі теми: «Духовність і сучасні проблеми виховання», «Роль творчості в духовно-моральному розвитку дітей», «Формування здорового способу життя» і «Толерантність».

Педагоги та священики обговорили досвід введення предмету «Православна культура» у загальноосвітній школі. Після завершення конференції учасники відвідають Свято-Троїцький чоловічий монастир.

Конференція «Духовно-моральне виховання дітей і молоді» продовжує серію заходів, спрямованих на вирішення проблем формування духовно-моральних цінностей особистості. Нагадаємо, що 2006 рік у Чувашії оголошений Роком духовної освіти. 2 березня Міносвіти Чувашії та Чебоксарсько-Чуваська єпархія підписали Угоду про співробітництво в сфері духовного й морального виховання дітей та молоді. Спільна робота буде проводитися з питань профілактики тютюнопаління, наркоманії, застосування психотропних речовин та інших негативних явищ серед дітей і молоді. У рамках угоди, за згодою батьків і бажанням учнів, на факультативній основі в школах буде вводитися курс «Основи православної культури». Угода також передбачає залучення священнослужителів до проведення факультативних занять, позакласних заходів, організації екскурсій святими місцями.

Слово