УКР РУС  


 Главная > Новости > Социальное служение  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 63 посетителей

Теги
секти діаспора Президент Віктор Ющенко УПЦ КП Церква і медицина Голодомор Археологія та реставрація педагогіка конфлікти іконопис автокефалія милосердя розкол в Україні Києво-Печерська Лавра церква та політика 1020-річчя Хрещення Русі Патріарх Алексій II Католицька Церква Священний Синод УПЦ забобони Вселенський Патріархат Мазепа Ющенко комуністи та Церква шляхи єднання Приїзд Патріарха Кирила в Україну Предстоятелі Помісних Церков постать у Церкві молодь УГКЦ Церква і влада Митрополит Володимир (Сабодан) церковна журналістика Церква і політика українська християнська культура монастирі та храми України церква і суспільство Доброчинність вибори краєзнавство


Рейтинг@Mail.ru


ЛУЦЬК. В єпархії ініційовано акцію духовного відродження «Збережи і захисти життя дитини»

  30 мая 20081 червня 2008 року на Театральному майдані м. Луцька о 12 годині відбудеться акція духовного відродження України «Збережи і захисти життя дитини». Метою акції, за словами одного з її організаторів - голови Волинської обласної громадської організації (ВОГО) «Християнський рух за життя» доц. Євтодюк Антоніни, буде молитовне звернення до Господа про припинення в Україні дітовбивства у лонах матерів і збір підписів під Відкритим листом-зверненням до Президента України В.Ющенка, Голови Верховної Ради України А.Яценюка, Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко з вимогою на законодавчому рівні заборонити аборти в Україні.

За словами організаторів акції, подібний захід вперше пройшов на Театральному майдані м. Луцька рівно рік тому, 1 червня 2007 року. Тоді у цій акції взяли участь представники усіх традиційних християнських конфесій Волині, лікарі - гінекологи, представники обласної і міської влади, громадськість, отримала широкий резонанс у всеукраїнських друкованих засобах масової інформації загалом і волинських зокрема, на телебаченні, радіо, в Інтернет-виданнях.

Наступним кроком цієї громадської організації була пропозиція про заборону абортів на законодавчому рівні, озвучена при обговоренні нової Концепції гуманітарного розвитку України на Волині. Ця ініціатива була включена до переліку доповнень до Концепції і прозвучала на Всеукраїнському форумі інтелігенції, що відбувався у березні 2008 року в м. Києві.

Також у травні цього року ВОГО «Християнський рух за життя» звернулася і отримала підтримку від робочої групи Ради Волинських Церков на прохання підписати Звернення до Президента України В.Ющенка та Верховної Ради України про заборону абортів.

Однак, як наголошують організатори акції, цей життєво важливий закон ще так і не ратифікований. Вони закликають усіх свідомих українців 1 червня цього року долучитися до акції та підтримати ініціативу, спрямовану на духовне відродження України.

За офіційною статистикою, за 2007 рік на 430 тисяч новонароджених припадало 420 тисяч абортованих дітей; в Україні лише 2 відсотки жінок дітородного віку не робили абортів упродовж життя; кожна 4 пара стає бездітною після аборту.

РІСУ