УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 75 посетителей

Теги
секти розкол в Україні Митрополит Володимир (Сабодан) Предстоятелі Помісних Церков краєзнавство Церква і медицина милосердя Доброчинність конфлікти Католицька Церква монастирі та храми України вибори Мазепа церква та політика УПЦ КП 1020-річчя Хрещення Русі Києво-Печерська Лавра іконопис діаспора Приїзд Патріарха Кирила в Україну педагогіка Президент Віктор Ющенко шляхи єднання Археологія та реставрація Патріарх Алексій II церква і суспільство автокефалія Голодомор комуністи та Церква молодь Ющенко Вселенський Патріархат українська християнська культура забобони церковна журналістика Церква і політика УГКЦ постать у Церкві Церква і влада Священний Синод УПЦ


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. У церкві при інституті криміналістики освячено нові дзвони

  12 мая 2009Київський навчальний науковий інститут підготовки кадрів кримінальної міліції засновано 1987-го року. Тут готують слідчих-криміналістів та фахівців у сфері боротьби з економічною злочинністю. Кілька років тому при навчальному закладі було відкрито православний храм. Цього тижня для інститутської Богоявленської церкви освятили дзвони.

Наразі у приміщеннях навчального закладу 2 храми: на честь Архістратига Божого Михаїла та Богоявленський.
Священик Віталій Приходько, настоятель Богоявленського храму: «2003 року на території ще тоді Навчальної академії Внутрішніх справ України 20 червня ми відкрили перший храм, цього року буде вже 6 років. Храм на честь святого Архістратига Михаїла на Солом'янській площі, в центральному корпусі університету. І Божою волею я став настоятелем цього храму, оскільки сам навчався тут і в 1999 році закінчив цей навчальний заклад».
Упродовж двох років велися роботи з облаштування Богоявленського храму. 2006-го його освятили, а ще через майже 3 роки дім Божий почав скликати парафіян дзвонами.
Архієпископ Антоній, вікарій Київської Митрополії: «Дзвони будуть захищати і храм, і інститут від «навітів духів злоби піднебесної», будуть звати кожного із вас, щоб в вільну хвилину, в хвилину радості, а частіше за все в хвилини, коли ми щось переживаємо в житті, прийти сюди і помолитися».
По звершенні чину освячення архієпископ Антоній привітав церковну громаду з цим новим кроком. Він побажав курсантам вийти з вузу зі свідомим бажанням послужити людям. Боротьба з кримінальним світом, яка на них чекає - а серед студентів 40 відсотків дівчат, - потребує неабиякої сили духу та постійної роботи над собою.
Олександр Лупало, полковник міліції, начальник Навчально-наукового інституту підготовки кадрів кримінальної міліції: «Психологічне навантаження - це одна із великих проблем підготовки висококваліфікованого працівника органів внутрішніх справ і ми маємо скарги зараз, що на превеликий жаль, працівник міліції бездушно відноситься до заяви або до громадянина. Ось над цією проблемою ми і працюємо, працює великий колектив наш».
Колишній курсант, а нині настоятель храму отець Віталій як ніхто інший розуміє потреби вихованців навчального закладу.
Священик Віталій Приходько, настоятель Богоявленського храму: «Я зустрічаюсь з курсантами, ми з ними проводимо бесіди, переглядаємо фільми. Ось 16-17 травня разом поїдемо до Почаєва. Щороку ми разом намагаємося возити курсантів до Почаєва. А паралельно я працюю на півставки викладачем на кафедрі гуманітарних дисциплін і викладаю релігієзнавство».
Через насичену навчальну програму та строгий розпорядок дня у студентів  небагато вільного часу, проте вони часто допомагають отцю Віталію за богослужіннями. Хто ж із них стане дзвонарем, поки що не визначилися.

Світ Православ'я