УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > СНГ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 96 посетителей

Теги
педагогіка Приїзд Патріарха Кирила в Україну Священний Синод УПЦ Голодомор монастирі та храми України Митрополит Володимир (Сабодан) Церква і медицина Церква і влада Києво-Печерська Лавра Католицька Церква УПЦ КП Доброчинність милосердя українська християнська культура Патріарх Алексій II конфлікти іконопис Вселенський Патріархат секти забобони діаспора церковна журналістика молодь церква та політика краєзнавство шляхи єднання УГКЦ Предстоятелі Помісних Церков вибори Церква і політика автокефалія Археологія та реставрація церква і суспільство розкол в Україні Ющенко постать у Церкві Мазепа Президент Віктор Ющенко 1020-річчя Хрещення Русі комуністи та Церква


Рейтинг@Mail.ru


МОСКВА. Выходит в свет летопись русского православия — книга «Русская Православная Церковь. ХХ век»Видавництво Стрітенського монастиря завершує свою майже трирічну роботу над книгою «Руська Православна Церква. ХХ століття». Це літопис, в якому рік за роком, день за днем висвітлені найважливіші події життя нашої Церкви.

Книга має багато фотографій, документів, таблиць, що допомагають чіткіше оцінити плин церковної історії в трагічному й видатному ХХ столітті. Над книгою працює колектив авторів: викладачі Стрітенської духовної семінарії й насельники Стрітенського монастиря, які створюють цю книгу для широкого кола церковних читачів. Вона може бути підручником з історії Руської Церкви ХХ століття для духовних шкіл, та, безсумнівно, викличе інтерес у всіх, хто простежує в ході історії Промисел Божий.

Протягом 2006 року сайт Православ’я.Ru сподівається щодня представляти своїм читачам події, що відбулися цього дня у ХХ сторіччі. Звичайно ж, автори книги не змогли охопити все, що відбулося за цей період у Церкві, й просять у читачів поблажливості до своїх недоглядів.

Православ’я.Ru