УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > СНГ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 133 посетителей

Теги
Предстоятелі Помісних Церков УГКЦ українська християнська культура Президент Віктор Ющенко конфлікти Голодомор розкол в Україні вибори церковна журналістика педагогіка забобони Приїзд Патріарха Кирила в Україну УПЦ КП Священний Синод УПЦ Археологія та реставрація Митрополит Володимир (Сабодан) Церква і медицина Києво-Печерська Лавра Католицька Церква 1020-річчя Хрещення Русі діаспора постать у Церкві Ющенко автокефалія Патріарх Алексій II церква та політика Церква і політика Церква і влада комуністи та Церква краєзнавство церква і суспільство іконопис молодь Вселенський Патріархат шляхи єднання милосердя Доброчинність Мазепа секти монастирі та храми України


Рейтинг@Mail.ru


БЕЛАРУСЬ. В Минске состоятся XII Кирилло-Мефодиевские чтения, посвященные Международному дню славянской письменности и культурыВ середу і четвер, 24-26 травня, в Мінську відбудуться ХII Міжнародні Кирило-Мефодіївські читання, присвячені Міжнародному дню слов'янської писемності і культури. Форум відбудеться в Інституті теології імені святих Мефодія і Кирила Білоруського державного університету і в Білоруському державному університеті культури і мистецтва при традиційній організаційній і фінансовій підтримці Міжнародного громадського об'єднання «Християнський освітній центр імені святих Мефодія і Кирила».

Тема читань: «Церква і соціальні проблеми сучасного суспільства» . Головою Оргкомітету читань є митрополит Мінський і Слуцький Філарет, Патріарший Екзарх всієї Білорусі і голова Християнського освітнього центру.

Предметом наукового обговорення є питання етики праці у вітчизняній духовній традиції, трудове подвижництво чернецтва і мирян у церковній історії та сучасності, християнське ставлення до власності і розподілу матеріальних благ, християнське розуміння миру і досвід миротворчого служіння Церкви, діяльність Церкви у справі профілактики злочинності, наркоманії і СНІДу.

Плануються наступні секції:

I. Богословські і церковно-історичні дослідження.

II. Релігійно-філософські, релігієзнавчі і культурологічні дослідження.

Форми участі в роботі читань:

- виступ із пленарною доповіддю;

- виступ із секційною доповіддю.

Тривалість пленарних доповідей до 20 хвилин, секційних - до 10 хвилин.

Робочі мови конференції - російська, німецька.

Для участі в роботі читань необхідно направити на адресу оргкомітету наступні матеріали:

- заявку на участь у читаннях, в якій вказати: прізвище, ім'я, по-батькові (повністю);  вчене звання і його ступінь; вуз, кафедру (або інше місце роботи);  адреса і контактний телефон; форму участі в роботі читань (виступ з пленарною доповіддю або секційним); назва доповіді;

- доповідь на дискеті і один віддрукований екземпляр (обсягом до 10 сторінок прислати до 1 травня). Текст набирається через 1,5 інтервали, зберегти на дискеті у форматі RTF.

Після завершення читань планується видання збірки матеріалів.

Проїзд, помешкання і харчування з 24-26 травня - за рахунок відправляючої сторони.

Адреса оргкомітету:

Республіка Білорусь, 220030 м. Мінськ, проспект Незалежності, 24

Інститут теології імені святих Мефодія і Кирила Білоруського державного університету.

Білоруський портал «ЦАРКВА»