УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > СНГ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 108 посетителей

Теги
секти Голодомор Священний Синод УПЦ Церква і політика педагогіка Церква і медицина Президент Віктор Ющенко монастирі та храми України Археологія та реставрація розкол в Україні Патріарх Алексій II Ющенко Вселенський Патріархат Митрополит Володимир (Сабодан) Католицька Церква УГКЦ Мазепа Приїзд Патріарха Кирила в Україну УПЦ КП краєзнавство українська християнська культура Доброчинність Києво-Печерська Лавра комуністи та Церква церква і суспільство забобони Церква і влада шляхи єднання вибори 1020-річчя Хрещення Русі автокефалія церковна журналістика молодь постать у Церкві церква та політика іконопис конфлікти Предстоятелі Помісних Церков діаспора милосердя


Рейтинг@Mail.ru


РОССИЯ. Русская Православная Церковь и МВД создадут координационный советПри Руській Православній Церкві до кінця року буде створена координаційна рада по взаємодії з органами внутрішніх справ. Як повідомив у п'ятницю, 2 червня, під час круглого столу в Москві представник синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами священик Олександр Добродєєв, основним напрямком роботи ради стане об'єднання зусиль Церкви та МВС у становленні сприятливого морально-психологічного клімату в лавах співробітників міліції, надання працівникам органів внутрішніх справ духовної допомоги й підтримки у вирішенні особистих проблем.

«Як може охоронець правопорядку забезпечувати дотримання порядку, якщо він сам діє неправильно! Тим часом саме рядові співробітники міліції знаходяться на передовий нашого правового поля і забезпечують захист народу», - сказав отець Олександр. За його словами, напрямки діяльності ради остаточно не визначені, й синодальний відділ відкритий для пропозицій та ініціатив у цьому напрямку. Рада займатиметься вирішенням проблем дотримання співробітниками МВС моральних норм, боротьбою з лихослів'ям і наданням допомоги у вирішенні сімейних проблем.

Окремою серйозною темою, підкреслив отець Олександр - колишній співробітник МВС з 23-річним стажем - буде опікування дітей співробітників міліції. До складу координаційної ради, за словами представника синодального відділу, увійдуть представники органів внутрішніх справ та священнослужителі Руської Православної Церкви.

Інтерфакс-релігія