УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > СНГ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 275 посетителей

Теги
Києво-Печерська Лавра Церква і політика Мазепа краєзнавство Голодомор Церква і медицина шляхи єднання церква і суспільство Священний Синод УПЦ іконопис постать у Церкві автокефалія Приїзд Патріарха Кирила в Україну забобони молодь конфлікти Митрополит Володимир (Сабодан) Патріарх Алексій II секти Католицька Церква педагогіка милосердя Вселенський Патріархат Президент Віктор Ющенко вибори УПЦ КП монастирі та храми України діаспора УГКЦ комуністи та Церква церква та політика 1020-річчя Хрещення Русі розкол в Україні церковна журналістика Церква і влада Доброчинність Ющенко українська християнська культура Археологія та реставрація Предстоятелі Помісних Церков


Рейтинг@Mail.ru


РОССИЯ. Открылась выставка работ студентов факультета церковных художеств православного Свято-Тихоновского университетаУ четвер, 20 липня, в Приказній палаті Кремля (Псков) відкрилася виставка робіт студентів факультету церковних мистецтв православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету «Збережена історія». На виставці представлені близько 30 іконописних, живописних і графічних робіт. Це прориси ікон, їхні копії та копії живописних картин.

Православний Свято-Тихонівський гуманітарний університет  -  вищий навчальний заклад Руської Православної Церкви, який поєднує найкращі вітчизняні традиції як духовної, так і світської освіти й науки. Двома базовими принципами діяльності університету є вірність Святому Переданню Церкви і відкритість сучасній системі вітчизняної та зарубіжної освіти.

Студенти університету виїздять у міста Росії на літню практику, що дає унікальну можливість ознайомитися з традицією стародавнього іконопису. В період учнівства студенти займаються копіюванням. Знайомство з різноманітністю дає змогу мислити не шаблонами, а вільно, щоб згодом реалізувати свій творчий потенціал, маючи в багажі знань найкращі взірці.

На знак вдячності студенти дарують свої праці храмам, які потребують відродження. Псков - одне з небагатьох міст, що зберегли свою спадщину.

На виставці представлені декілька іконописних напрямів. Їхня різноманітність і своєрідність свідчить про безмежність та свободу творчої думки. Окрім виконання копій, студенти багато працюють у класі композиції, а також освоюють жанри натюрморту та пейзажу.

Regions.ru