УКР РУС  


 Главная > Новости > > По регионам > СНГ  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 419 посетителей

Теги
1020-річчя Хрещення Русі церква і суспільство Мазепа краєзнавство постать у Церкві діаспора церковна журналістика Приїзд Патріарха Кирила в Україну конфлікти комуністи та Церква іконопис Археологія та реставрація вибори Доброчинність Патріарх Алексій II українська християнська культура Католицька Церква автокефалія секти Церква і медицина УГКЦ Митрополит Володимир (Сабодан) забобони Ющенко розкол в Україні УПЦ КП Вселенський Патріархат шляхи єднання монастирі та храми України Президент Віктор Ющенко церква та політика педагогіка Священний Синод УПЦ Церква і влада Предстоятелі Помісних Церков Голодомор милосердя Києво-Печерська Лавра Церква і політика молодь


Рейтинг@Mail.ru


РОССИЯ. Ученые подводят под существование Бога научную базу«Існування Бога доведене науковими методами, - заявив директор Міжнародного інституту теоретичної та прикладної фізики, академік РАПН Анатолій Акімов. - Бог є, і ми можемо спостерігати прояв Його святої волі. Це думка багатьох учених, вони не просто вірять у Творця, а опираються на певні знання».

Анатолій Акімов зазначив, що й у минулі століття багато вчених-фізиків вірили в Бога. Більше того, до часів Ісаака Ньютона поділу між наукою й релігією не існувало, наукою займалися священики, оскільки вони були найбільш освіченими людьми. Сам Ньютон мав богословську освіту й часто повторював: «Закони механіки я виводжу з законів Божих».

Коли близько 300 років тому вчені винайшли мікроскоп і почали вивчати, що відбувається всередині клітки, процеси подвоєння й розподілу хромосом викликали у них приголомшуючу реакцію: «Як таке може бути, якщо б усе це не було передбачено Всевишнім?»

«Справді, - додав А.Акімов, - якщо говорити про те, що людина з'явилася на Землі в результаті еволюції, то з урахуванням частоти мутацій і швидкості біохімічних процесів для створення людини з первинних кліток знадобилося б часу набагато більше, ніж вік Всесвіту».

Крім того, за його словами, були виконані розрахунки, які засвідчили, що кількість квантових елементів в обсязі радіоспостережуваної Всесвіту не може бути менше ніж 10155 і вона не може не мати надрозум.

«Якщо все це єдина система, то, розглядаючи її як комп'ютер, поцікавимось: а що ж не під силу обчислювальній системі з такою кількістю елементів? Це ж необмежені можливості, більше найкрутішого сучасного комп'ютера в незрівняну кількість разів!» - підкреслив учений.

На його думку, те, що різними філософами називалося Всесвітнім Розумом, Абсолютом, - це і є надпотужна система, що ототожнюється в нас з потенційними можливостями Всевишнього.

«Це, - вважає А.Акімов, - не суперечить основним положенням Біблії. Там, зокрема, сказано, що Бог всюдисущий, Він присутній завжди й скрізь. Ми бачимо, що це так: Господь має необмежені можливості впливу на все, що відбувається».

А.Акімов хрестився у 55 років. «Ви повірили в Бога?» - запитав його священик, коли він прийшов у церкву. «Ні, я просто зрозумів, що Його не може не бути!» - відповів учений.

Інтерфакс-релігія