УКР РУС  


 Главная > Новости > Церковные хроники  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 124 посетителей

Теги
Президент Віктор Ющенко церква та політика Археологія та реставрація шляхи єднання вибори Патріарх Алексій II розкол в Україні Предстоятелі Помісних Церков Католицька Церква Мазепа комуністи та Церква церковна журналістика 1020-річчя Хрещення Русі Митрополит Володимир (Сабодан) педагогіка милосердя краєзнавство забобони постать у Церкві монастирі та храми України конфлікти церква і суспільство Вселенський Патріархат Приїзд Патріарха Кирила в Україну українська християнська культура Церква і медицина Голодомор Церква і влада Києво-Печерська Лавра автокефалія Церква і політика іконопис УПЦ КП секти Священний Синод УПЦ діаспора молодь Доброчинність УГКЦ Ющенко


Рейтинг@Mail.ru


ПОЛТАВА. Оновлено сайт Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії

  21 июля 200817 липня в Інформаційній міжнародній мережі з'явилася оновлена версія web-сайту Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії УПЦ.

Сайт Духовного училища Полтавської єпархії, згодом Місіонерського Духовного училища, а зараз Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії був першим сайтом Духовних шкіл України. Він з'явився в мережі в 2000 році з благословення ректора Духовного училища архімандрита Филипа (Осадченко) (зараз - архієпископ Полтавський і Миргородський).

За восьмирічний період свого існування сайт зазнав деяких змін: як зовнішнього характеру, так і внутрішнього наповнення.

Навігація по сторінкам дає змогу легко та швидко орієнтуватися в розділах, що детально розкривають різноманітні сторони підготовки вихованців до пастирського служіння.

В запропонованому Інтернет-ресурсі можна ознайомитися з такими розділами:

«Історія» Полтавської Семінарії з часу її відкриття в 1737 році до наших днів, інформація про святих та прославлених викладачів та студентів Полтавської (Переяславської) та Словенської Семінарій, спогади випускників училища та Семінарії після відновлення її діяльності.

«Сьогодні» - розділ, що містить інформацію про храми,  відділення Семінарії (богословсько-місіонерське, іконописне, регентське), професорсько-викладацьку корпорацію, органи управління та структурні одиниці (такі, як заочний сектор, бібліотека та ін.).

Розділ «Навчання» розповідає про навчальну, виховну та наукову діяльність в Полтавській Місіонерській Духовній Семінарії. Особлива увага в виховній роботі звертається на богослужбове життя семінаристів.

«Абітурієнту» - інформаційний розділ для тих, хто має намір вступити до Місіонерської Семінарії.

Розділ «Місія» демонструє діючі місіонерські проекти Полтавської Духовної школи: навчальні богослужіння, Агапи, біблійні та літургійні уроки, педагогічна практика в Православних літніх таборах, показ документальних і художніх фільмів, виставки, спортивні змагання, соціальне служіння, з'їзди, фестивалі, конференції.

В стадії наповнення знаходиться розділ «Книги та нотні додатки».

На новий сайт було перенесено весь архів Книги для гостей від 2000 року.

Адреса нового сайту Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії

www.ort-mission.mrezha.net

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ