УКР РУС  


 Главная > Новости > Церковные хроники  
Опросы



Наш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.ua



Сейчас на сайте 258 посетителей

Теги
розкол в Україні Археологія та реставрація Церква і політика милосердя автокефалія діаспора Патріарх Алексій II комуністи та Церква УГКЦ Митрополит Володимир (Сабодан) 1020-річчя Хрещення Русі Президент Віктор Ющенко українська християнська культура постать у Церкві Ющенко Предстоятелі Помісних Церков забобони шляхи єднання Вселенський Патріархат церковна журналістика УПЦ КП молодь Католицька Церква іконопис Києво-Печерська Лавра церква і суспільство церква та політика Голодомор конфлікти педагогіка Церква і влада секти Мазепа Приїзд Патріарха Кирила в Україну вибори монастирі та храми України Священний Синод УПЦ Доброчинність краєзнавство Церква і медицина






Рейтинг@Mail.ru






МУКАЧЕВО. Єпископ Феодор зустрівся з молодіжними братствами єпархії

  04 декабря 2008



У день пам'яті небесного покровителя молодіжного братства імені преподобного  Алексія Карпаторуського, 2 грудня, ввечері, на щотижневе  зібрання молоді, завітав  єпископ Мукачівський і  Ужгородський Феодор. В присутності гостей - Мукачівського молодіжного братства  імені преподобного Серія Радонезького та священнослужителів єпархії:

протоієрея Василія Юрини, голови єпархіального місіонерського відділу,  референта єпископа, протоієрея Феодора Горшкова, голови єпархіального відділу соціального служіння та благодійності, протоієрея Володимира Гуя, голови паломницького відділу Ужгородського благочиння, протоієрея Василія По′па, голови відділу сім'ї та молоді  Перечинського благочиння, ігумена Мефодія (Євчинця), в. о. намісника Ужгородського Свято-Воскресенського монастиря, диякона Олександра Монича, секретаря єпархіального богословсько-літургічного відділу. Владика Феодор привітав Ужгородське братство з Днем Небесного покровителя.

На прохання братства він підготував лекцію на тему «Вибір молодого християнина: монашество чи шлюб?»

Пригадавши себе в юному віці, владика, розповів про свій життєвий вибір, зроблений під впливом архімандрита Кирила (Павлова). Глибоко і змістовно, опираючись на великий досвід служіння, правлячий архієрей розкрив тему доповіді, проілюструвавши її життєвими прикладами.

Після доповіді всі охочі мали можливість поставити питання, на які отримали ґрунтовні відповіді.

Голова ужгородської молоді ієрей Віктор Палош, подякувавши владиці Феодору за візит, вітання та глибокоповчальну лекцію, розповів про діяльність братства, зокрема в сферах місіонерства, соціального служіння та просвітництва.

Користуючись нагодою присутності двох молодіжних общин, отець

Віктор попросив у владики благословення на здійснення в майбутньому спільних проектів, зокрема проведення зльоту молоді для розширення мережі братств в інших благочиннях єпархії, здійснення в парафіях місіонерського служіння.

В кінці зустрічі єпископ Феодор підкреслив, що такі зустрічі повинні бути регулярними, подякував за теплий прийом та нагородив активістів двох братств благословенними архієрейськими грамотами.

Прес-служба Ужгородського молодіжного братства імені преподобного  Алексія Карпаторуського