УКР РУС  


 Главная > Новости > Церковные хроники  
Опросы



Наш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.ua



Сейчас на сайте 200 посетителей

Теги
молодь Археологія та реставрація постать у Церкві Приїзд Патріарха Кирила в Україну комуністи та Церква Церква і політика Голодомор Священний Синод УПЦ УПЦ КП церква і суспільство Церква і медицина українська християнська культура Мазепа іконопис Доброчинність секти вибори Митрополит Володимир (Сабодан) Католицька Церква 1020-річчя Хрещення Русі Ющенко конфлікти милосердя розкол в Україні краєзнавство Предстоятелі Помісних Церков Патріарх Алексій II забобони автокефалія монастирі та храми України шляхи єднання церква та політика Церква і влада педагогіка діаспора церковна журналістика Вселенський Патріархат Президент Віктор Ющенко УГКЦ Києво-Печерська Лавра






Рейтинг@Mail.ru






ЛУЦЬК. Відбулося чергове засідання Волинської ради церков

  27 мая 2009



У вівторок, 26 травня, за участі голови облдержадміністрації Миколи Романюка, радника голови облради Володимира Банади, начальників управлінь облдержадміністрації, представників громадськості та ЗМІ відбулося чергове засідання Волинської Ради Церков. На порядку денному вирішення різноманітних питань духовного розвитку суспільства.

З благословення керуючого єпархією митрополита Луцького і Волинського Нифонта Волинську єпархію УПЦ представляв секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук.
Голова облдержадміністрації Микола Романюк, вітаючи присутніх представників релігійних конфесій області, особливо підкреслив результативність діяльності Волинської Ради Церков. Він, зокрема, повідомив, що завдяки активній співпраці владних структур та церкви, в школах області активно впроваджується начальний курс «Основи християнської етики».   

Присутні на засіданні Ради порушували актуальні питання стосвно вирішення проблеми абортів в Україні; запровадження системного викладання курсу «Основи християнської етики»; встановлення для релігійних організацій цін на спожитий газ на рівні тарифів, передбачених для населення; про заборону роботи базарів та критих ринків у недільні дні; про заборону проведення екзаменаційної сесії у недільні дні й дні Великих (двонадесятих) свят та запровадження обмеження проведення розважальних заходів та шкільних звітних  концертів на час Великого посту.
    Окрім того, ухвалили проведення широкомасштабної акції «Збережи і захисти життя дитини», що має відбутися 1 червня 2009 року на Театральному майдані Луцька. ЇЇ організаторами  є  ВОГО «Християнський рух за життя» та Волинська Рада Церков за сприяння Волинської обласної державної адміністрації та обласної ради. Акція буде спрямована на поширення серед молоді Луцька інформації про небезпеку абортів.
    За усіма питаннями ухвалено ряд звернень до Президента України, Прем'єр-міністра, керівників міністерств та відомств, голів облдержадміністрації та облради, міських голів Волині. У зверненнях викладено бачення Волинської Ради Церков проблеми вирішення порушених на засіданні питань. 

 

Прес-служба Волинської єпархії