УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 72 посетителей

Теги
Ющенко розкол в Україні молодь Католицька Церква Києво-Печерська Лавра Священний Синод УПЦ іконопис Приїзд Патріарха Кирила в Україну забобони Церква і влада Церква і політика Патріарх Алексій II вибори автокефалія краєзнавство Археологія та реставрація Президент Віктор Ющенко церковна журналістика 1020-річчя Хрещення Русі церква та політика постать у Церкві Мазепа церква і суспільство УГКЦ педагогіка комуністи та Церква шляхи єднання милосердя УПЦ КП секти Доброчинність Митрополит Володимир (Сабодан) діаспора монастирі та храми України українська християнська культура Церква і медицина Вселенський Патріархат Голодомор Предстоятелі Помісних Церков конфлікти


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Міністерство охорони здоров’я України розпочало співпрацю зі Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій

  05 июня 20094 червня відбулося перше засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Громадська рада була створена наказом Міністра охорони здоров'я України  №358 від 22.05.2009 року. До Громадської ради згідно з наказом Міністра охорони здоров'я  України ввійшли представники різних конфесій, які є членами Всеукраїнської Ради Церков. З благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, представником Української Православної Церкви став протоієрей Владислав Софійчук. До Громадської ради ввійшли  також заступник Міністра охорони здоров'я  Митник З.М., народний депутат України Косів М.В., Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Костецький В.В., Головний офтальмолог України Риков С.О., виконавчий директор Інституту релігійної свободи Васін М.С., начальник відділу зв'язків з релігійними організаціями Держкомрелігій Гаюк В.В. та Академік НАНУ та Академії медичних наук України Кундієв Ю.І, який був обраний Головою Громадської ради.

Відкрив перше засідання Громадської ради Міністр охорони здоров'я  України Князевич В.М. У своєму вступному слові він подякував керівникам конфесій, які делегували представників церков до Громадської ради, а також наголосив, що лікарям необхідно допомагати вирішувати проблеми суспільства (наркоманію, ВІЛ-СНІД, алкоголізм, та ін.) у співпраці зі священнослужителями.

Був представлений проект етичного кодексу лікаря, який останнім часом розроблявся Робочою групою при МОЗ України й проходить зараз громадське обговорення.

Також було обговорено план діяльності Громадської ради на 2009 рік, в який ввійшли питання: протидії абортам; опікування людиною наприкінці життя; вироблення спільної стратегії щодо ВІЛ-СНІДу, туберкульозу, наркоманії, алкоголізму; викладання морально-етичних предметів в медичних закладах; питання капеланства.

Згідно з положенням про Громадську раду чергові засідання проводитимуться щоквартально.

Детальніше про засідання Громадської ради читайте на офіційному сайті МОЗ України