КИЇВ. Перше засідання Клубу церковної архітектури відбудеться цієї неділі в галереї «Соборній» галереї УПЦ | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 94 посетителей

Теги
Доброчинність милосердя церква і суспільство Католицька Церква Ющенко молодь Президент Віктор Ющенко вибори Мазепа Патріарх Алексій II українська християнська культура автокефалія УПЦ КП церква та політика секти Митрополит Володимир (Сабодан) конфлікти забобони Священний Синод УПЦ церковна журналістика Києво-Печерська Лавра Вселенський Патріархат постать у Церкві Церква і медицина діаспора Предстоятелі Помісних Церков педагогіка краєзнавство Церква і політика УГКЦ Археологія та реставрація Церква і влада Голодомор шляхи єднання Приїзд Патріарха Кирила в Україну 1020-річчя Хрещення Русі іконопис монастирі та храми України розкол в Україні комуністи та Церква


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Перше засідання Клубу церковної архітектури відбудеться цієї неділі в галереї «Соборній» галереї УПЦ

  26 февраля 2010Клуб створений у 2008 році на базі Богословсько-катехізаторських курсів при КДАіС (Київська духовна академія і семінарія). Він вже має своїх постійних слухачів, але запрошує всіх бажаючих до співпраці.

Представляємо ведучого клубу: Олег Вікторович Степанов - викладач предмету «Основи церковної архітектури» і «Основи іконопису» православних педагогічних і катехізаторських курсів, відповідальний редактор газети «Віра і культура» (www.g-vik.narod.ru), асистент й аспірант КНУБА (Київський національний університет будівництва і архітектури), магістр архітектури, виконавчий директор проектно-будівельного творчого об'єднання ТОВ «ЕКЛЄСІЯ.АРХ» (eklesia_arh@ukr.net), член будівельної ради Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ. Нагороджений орденом св. кн. Володимира III ступеня УПЦ.

Сьогодні Олег Вікторович розповідає про мету і завдання Клубу:

- Клуб збирається двічі на місяць у стінах Києво-Печерської Лаври. Наше об'єднання створене в 2008 році на базі Богословсько-катехізаторських курсів при КДАіС (Київська духовна академія і семінарія). Він вже має своїх постійних слухачів, але запрошує всіх бажаючих до співпраці. Ми ставимо перед собою мету поглибити знання історії, розвитку, стилістики, проектування та будівництва православного зодчества, поширення цих знань і воцерковлення всіх, хто має потребу спілкування з Богом. Для реалізації завдань ми обрали такі форми інформації, як читання лекцій-семінарів з показом фото слайдів, також роздруковуємо статті і розповсюджуємо їх в електронному вигляді.

Клуб пропонує познайомитися з православною архітектурою на виїзних зібраннях у Галереї «Соборна», зведеній поблизу будівельного майданчика Свято-Воскресенського собору УПЦ, напроти храму на честь Усіх святих (Залізничне шосе, 3 в Печерському районі м. Києва).

У неділю, 28 лютого, о 15.00 в Галереї «Соборна» відбудеться перше засідання Клубу церковної архітектури. Тема обговорення - «Православний храм, як ідея». Ви почуєте і побачите, як формувався православний храм, починаючи від вітхозавітньої Скінії Мойсея до сучасних соборів християнської ери.

Наступні теми обговорення: 

- «Парафіяльний храмовий комплекс: головні будівлі і споруди»;

- «Сучасні направлення та стилі у християнському і православному зодчестві»;

- «Функціональна типологія і направленість православних храмів» та інші.

Про подальші засідання Клубу оголосимо додатково, слідкуйте за анонсами!

Джерело: sobor.in.ua