УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 104 посетителей

Теги
вибори Приїзд Патріарха Кирила в Україну Вселенський Патріархат молодь Президент Віктор Ющенко діаспора краєзнавство Доброчинність Мазепа Священний Синод УПЦ забобони Церква і влада педагогіка Митрополит Володимир (Сабодан) Предстоятелі Помісних Церков церковна журналістика Церква і політика Археологія та реставрація Католицька Церква розкол в Україні церква та політика Голодомор монастирі та храми України секти постать у Церкві милосердя церква і суспільство конфлікти Церква і медицина іконопис українська християнська культура УГКЦ Ющенко Патріарх Алексій II УПЦ КП комуністи та Церква шляхи єднання автокефалія 1020-річчя Хрещення Русі Києво-Печерська Лавра


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Надруковано перший аркуш факсимільного видання Пересопницького Євангелія

  16 января 2008Урочиста церемонія, присвячена друку першого аркуша факсимільного видання Пересопницького Євангелія, відбудеться 20 січня 2008 року о 14:00 у друкарському цеху видавничого дому «АДЕФ-Україна» за адресою: м. Буча Київської обл., вул. Кірова, буд. 2-Ж.

Під час церемонії Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир вручить іменні сертифікати меценатам проекту факсимільного видання та реставрації Пересопницького Євангелія.

Спеціальний автобус чекатиме на представників ЗМІ біля брами Києво-Печерської Лаври, навпроти пам'ятника воїнам-афганцям 20 січня о 12:15.

В урочистому заході також приймуть участь:

Президент НАН України Патон Б.М.;
єпископ Бориспільський Антоній, ректор Київської духовної академії;
єпископ Васильківський Лука, вікарій Київської Митрополії;
ігуменя Серафима (Шевчик), настоятелька Одеського Свято-Архангело-Михайлівського монастиря;
академік НАНУ А.С. Оніщенко, директор Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського;
член-кореспондент НАНУ Л.А. Дубровина, директор Інституту рукопису Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Запрошення отримали депутати Верховної Ради, міністри, екс-президенти України, посли іноземних держав в Україні, провідні діячі науки, культури, а також перші меценати проекту.

Довідка: Київська Митрополія Української Православної Церкви спільно з Національною Академією Наук України у 2007 році започаткувала програму спасіння Пересопницького Євангелія, однієї з найцінніших духовних пам'яток, що стала національним символом нашої Держави,  Книги, на якій  Президенти України присягають на вірність своєму народові.

Ініціатива факсимільного видання Пересопницького Євангелія вже підтримана тими, хто вважає за необхідне прилучитися до духовного просвітництва нашого народу й посприяти донесенню Слова Божого до сердець співвітчизників, бо тільки за умови національного усвідомлення історичного та культурного надбання нашої Держави можливі стабільний розвиток і щасливе майбутнє України. 

Усі етапи факсимільного відтворення рукопису, процес його реставрації та наукові дані, які отримані при вивченні і відновленні його текстів, будуть викладені в академічному виданні, присвяченому істо­рії Пересопницького Євангелія.   

Факсимільні екземпляри Книги будуть вручені відповідно до іменних сертифікатів у дні святкування 1020-річчя Хрещення Руси.

Більш докладну інформацію можна отримати у спеціальному розділі нашого порталу, а також на сайті «Пересопницьке  Євангеліє», чи за тел. 8(050) 387-22-12 - Ковбасюк Сергій.

Читайте також: Книга Присяги. Пересопницьке Євангеліє — відоме і невідоме